Czy warto kupować markowe ubrania dla dzieci?

0
1792

Wielu zarówno nowo upieczonych rodziców, jak i tych, którzy mają swoje pociechy w starszym wieku, zastanawia się nad wyborem między ubraniami po przystępnej cenie a tymi o wyraźnie wyższej jakości. Niejednokrotnie spotykamy się ze stwierdzeniem, że nie warto kupować drogich rzeczy, gdyż dzieci nadmiernie się brudzą i niszczą ubrania. Jaką zatem przyjąć taktykę w trakcie zakupów?

Jakie ubrania kupować dla naszych pociech?

Warto wyróżnić w zasadzie trzy podejścia. Pierwsze dotyczy osób, które uważają, że dziecko ciągle się brudzi i niszczy ubrania, więc nie warto kupować dobrej jakości produktów. W zdecydowanej większości odzież przekazywana jest z dziecka na dziecko i kupowana w sieciówkach lub lumpeksach. Drugi typ rodziców ma w posiadaniu zarówno rzeczy niskiej jakości, jak i te z wyższej półki. W domu i podczas zabaw na podwórku dziecko korzysta z ubrań, które bez żalu może zniszczyć, zaś na specjalne okazje przeznaczona jest wysokogatunkowa odzież. Ostatnią grupą są konsumenci stawiający tylko i wyłącznie na renomowane, światowe marki.

Nie ulega wątpliwości, że każdy rodzic chce dla swojego dziecka dobrze bez względu na reprezentowane podejście do wizerunku zewnętrznego. Wbrew pozorom wielu rodzicom wydaje się, że kupując wysokiej jakości produkty, przepłacają a ubrania i tak się zniszczą. Jest to jednak błąd! Weźmy pod uwagę ubranka Mayoral – marka świetnie prosperuje od ponad 80 lat zarówno na rynku w Polsce, jak i na świecie. Co więcej, dzięki produkcji rocznej w granicy 30 milionów ubrań marka jest w stanie zaproponować zarówno wysoką jakość, jak i atrakcyjną cenę.

Sprawdzając propozycje, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonana jest odzież. Koszulka z długim rękawem z grafiką dla dziewczynki Mayoral wykonana jest z 95% bawełny, 5% elastanu oraz z ozdobnych elementów z kamieni szlachetnych. Bawełna to przede wszystkim miękkość, duża odporność na rozciąganie, doskonałe właściwości pochłaniające pot i zatrzymujące ciepło oraz bezpieczeństwo, które szczególnie ważne jest w przypadku dzieci mających alergię. Mayoral to także marka dbająca o użyteczność odzieży – w zależności od wieku dziecka, ubrania pozbawione są pewnych elementów, które dla maluszka mogą być niebezpieczne.

Gdzie kupować wysokogatunkowe ubrania
fot. mayoral.com

Gdzie kupować wysokogatunkowe ubrania?

Naszym zdaniem niezaprzeczalnie warto zamawiać wysokiej jakości odzież dziecięcą szczególnie w kontekście komfortu noszenia jej przez naszą pociechę oraz dbania o jej zdrowie. Najwygodniej i najkorzystniej jest zamawiać odzież Mayoral w renomowanych sklepach online z wieloletnim doświadczeniem w branży. Takim miejscem godnym uwagi niewątpliwie jest Loppo.pl, gdzie oprócz standardowej oferty można również skorzystać z licznych promocji i wyprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here