Książki, od których trudno się oderwać

0
571
Książki, od których trudno się oderwać

Dlaczego książki sensacyjne cieszą się tak dużą popularnością? Ponieważ niosą ze sobą zagadkę, tajemnicę, mrok i adrenalinę. Czasem szukamy czegoś takiego, dzięki czemu będziemy mogli przeżyć coś niesamowitego. Uważamy, że w naszym życiu nie dzieje się nic ciekawego. Jeżeli komuś brakuje emocji to powinien sięgnąć po książki o takiej tematyce, których nie brakuje na sklepowych półkach.

„Miłość czyni dobrym”

Katarzyna Bonda pisze genialne książki sensacyjne. Jej talent jest naprawdę niesamowity i zawsze jest w stanie zaskoczyć czymś ciekawym swoich czytelników. Tak samo jest w przypadku książki „Miłość czyni dobrym”, która została napisana na podstawie akt sądowych, jakie trafiły do rąk Bondy. Każda zainteresowana osoba może w środku znaleźć dokładny numer akt sądowych. Historia opowiada o Danielu Skalskim (imiona i nazwiska zostały zmienione). Daniel zawsze chciał mieć pieniądze i postanowił je zdobyć – w nie do końca legalny sposób. W tym celu rozpoczął swoje oszusta. Najpierw skromnie – od podrabianych czeków. Aby móc się czegoś dowiedzieć na ten temat, podbijał serca kobiet, które nawet nie wiedziały, że przyczyniają się do wielkiego oszustwa. Potem przyszedł czas na grubsze oszusta i doprowadzenie do ruiny wielkich spółek finansowych w Polsce. Ambicje Daniela nie ograniczały się tylko do naszego kraju. Sięgnęły do tego stopnia, że w Londynie podawał się za spadkobiercę wielkiego rodu hrabiowskiego. W jaki sposób było to możliwe? Tego można dowiedzieć się właśnie dzięki tej książce.

„Dublerka”

Sophie Hannah, B.A. Paris, Holly Brown i Clare Mackintosh – cztery genialne autorki, które przyczyniły się do powstania jednej z najbardziej zawiłych książek. Każda z nich ma na swoim koncie wspaniałe książki sensacyjne. Z ich spotkania nie mogło wyjść nic poza kolejną wspaniałą książką, która jest w stanie zmrozić krew w żyłach. Cztery matki – dawniej przyjaciółki, która poróżniła jedna sprawa. Czy teraz na nowo będą umiały się dogadać, aby zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo? Ruby, Bel, Sadie i Jess – to ich córki, które wspólnie uczą się w elitarnej szkole. Mamy się nie dogadują, ale córki są ich przeciwieństwem. Pewnego dnia do klasy dołącza nowa uczennica, która okazuje się wielkim zagrożeniem dla młodych uczennic. Zazdrość, toksyczne relacje, niespełnione ambicje i tajemnice, które już dawno temu zostały pogrzebane, a teraz wychodzą na światło dzienne – ta książka sprawi, że krew zastygnie w żyłach z wielkich emocji. Jedna z najlepszych książek ostatnich czasów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here