przyjazd Wybierz datę
wyjazd Wybierz datę
osób w pokoju:
w naszym hotelu udostępniamy sieć WiFi

Nagłówek

Gwarancja najlepszej ceny

Rezerwuj na www.lothus.pl

Zarezerwuj swój pobyt przez naszą stronę www.lothus.pl lub bezpośrednio drogą e-mial, telefonicznie a otrzymasz najepszą cenę za pokój.

więcej»

Weekend z atrakcjami Wrocławia

Weekend z atrakcjami Wrocławia

Weekend z atrakcjami Wrocławia. Skorzystaj ze specjalnych weekendowych stawek. Oferta dostępna w sprzedaży on-line, telefonicznie, e-mail.

więcej»

Obiadokolacja w Restauarcji Lothus

Obiadokolacja w Restauarcji Lothus

Zapraszamy Gości do wypróbowania menu obiadokolacji. Specjalna oferta od 209 PLN za pokój jednoosobowy ze śniadaniem i obiadokolacją.

więcej»

Kuchnia orientalna z dowozem

Lunch na miejscu & na wynos

Nowe Lunch Menu w Restauracji Lothus. Zapraszamy do wypróbowania na miejscu & na wynos, w tygodniu w godz. 12-17, zamówienia tel. 71 342 19 58

więcej»

Studio Profesjonalnego Masażu

Studio Satina

Poznaj dobroczynne działanie orientalnych zabiegów podczas następnej wizyty w naszym Hotelu. Studio Profesjonalnego Masażu Satina - Serdecznie zaprasza.

więcej»

Parking podziemny

Parking podziemny
 
Parking podziemny oddalony o 150 m od Hotelu zapewnia naszym gościom bezpieczne parkowanie w centrum miasta.

więcej»

Lokalizacja

Dane GPS: 51.109°, 17.037°

 
 
Hotel Lothus zlokalizowany jest w sercu Wrocławia, centrum biznesowym oraz kulturowym. W niewielkiej odległości od Hotelu znajdują się liczne atrakcje turystyczne oraz galerie handlowe. Piękny wrocławski Rynek oraz zabytki Ostrowa Tumskiego są w zasięgu kilku minutowego spaceru:
 
► Rynek 0,2 km
► Plac Solny 0,3 km
► Ostrów Tumski 0,5 km
► Panorama Racławicka 0,5 km
► Uniwersytet Wrocławski 0,6 km
► Opera Wrocławska 0,8 km
► Dzielnica Czterech Świątyń 1 km              
► Dworzec Główny PKP 1,5 km
► Ogród Botaniczny 1,6 km
► ZOO 2,7 km
► Hala Stulecia /
     Wrocławska Fontanna 3 km
► Regionalne Centrum
     Turystyki Binzesowej 3 km
► Stadion Wrocław 9 km
► Lotnisko Copernicus 9,5 km
 
 Dojazd z Dworca Autobusowego PKS:
 
Dworzec Autobusowy PKS znajduje się przy ul. Sucha 1/11. Dojazd do Hotelu Lothus komunikacją miejską zajmie około 13 minut. W odległości 130 m od Dworca (po wyjściu z hali proszę kierować się w lewo) znajduje się przystanek tramwajowy o nazwie „Dworzec Autobusowy”. Stąd w kierunku Sępolno należy jechać tramwajem linii 8 lub 9 wysiadając na trzecim przystanku Galeria Dominikańska.
 
Dojazd z Dworca Głównego PKP:
 
Dworzec PKP Wrocław Główny znajduje się przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105. Aby dotrzeć do Hotelu należy skorzystać z tramwaju linii 8 lub 9 (kierunek Sępolno), linii 2 (kierunek Biskupin), linii 17 (kierunek Sępolno), oraz linii 11 (kierunek Kromera). Opuszczając halę Dworca tymczasowego należy skręcić w lewo zgodnie ze znakami wskazującymi na Centrum i kierować się na przystanek tramwajowy o nazwie „Dworzec Gł. PKP”. Dojazd do Hotelu Lothus zajmie około 10 minut wysiadając na drugim przystanku Galeria Dominikańska.
 
Po wyjściu z tramwaju czeka Państwa trzy minutowy spacer. Udając się w kierunku Galerii Dominikańskiej i mijając ją po swojej prawej stronie dojdą Państwo do sygnalizacji świetlnej naprzeciwko której znajduje się Kościół Świętego Wojciecha - jeden z największych i najstarszych kościołów gotyckich miasta. Następnie należy go ominąć lekkim łukiem w lewo, na Państwa drodze pojawi się kolejno sygnalizacja przecinająca tory tramwajowe i dalsza prowadząca przez jezdnię. Po przejściu przez pasy znajdą się Państwo na początku ulicy Wita Stwosza. Hotel Lothus znajduje się po Państwa lewej stronie.
 
Dojazd do Hotelu dla autokarów:

« powrót