Magazyny i powierzchnie magazynowe do wynajęcia

0
267
Magazyny i powierzchnie magazynowe do wynajęcia

Rynek magazynowy rozwija się w Polsce niezwykle dynamicznie – wciąż przybywa nowoczesnych obiektów w całym kraju, m.in. w Warszawie, Łodzi, Katowicach, ale też Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu.

W całej Polsce budowane są nowoczesne magazyny i hale magazynowe – m.in. pod Warszawą, Krakowem, Wrocławiem czy Krakowem. Są w nich składowane towary przeznaczone nie tylko na rynek polski, ale europejski. Sprawdziliśmy, gdzie obecnie warto wynająć powierzchnię magazynową – w Krakowie, Warszawie, Łodzi, a może Katowicach?  

Warszawa zawsze w czołówce

Warszawa z racji swojej funkcji i położenia rozwija się bardzo dynamicznie i budzi zainteresowanie inwestorów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Nie brakuje nowoczesnych powierzchni w centrum, ale przede wszystkim w okolicy stolicy (m.in. Mszczonów, Góra Kalwaria, Pruszków, Piaseczno itd.). Wygodne moduły najmu będą dogodne dla mniejszych i większych przedsiębiorców.

Wynajem powierzchni magazynowych – Kraków

Również dawna stolica Polski rozwija się pod tym względem coraz dynamiczniej. Powierzchnie magazynowe w Krakowie mają świetną lokalizację i mogą posłużyć do przechowywania i dystrybucji rozmaitych towarów.

Dogodne skomunikowanie, m.in. dzięki autostradzie A4, sprawia, że magazyny na wynajem w Krakowie są coraz częściej poszukiwane. Również obrzeża miasta cieszą się popularnością – np. Skawina, Kokotów itd. Budowa hal produkcyjnych w Krakowie, a konkretnie w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Krakowa, wiąże się ponadto z wieloma udogodnieniami.

Łódź – ważny węzeł komunikacyjny

Łódź jest bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym – w obrębie miasta biegną autostrady, drogi ekspresowe i krajowe (m.in. A1, A2, S8, S14, DK14 i DK7), poza tym od wielu lat jest ona jednym z kluczowych węzłów kolejowych w Polsce.

Położenie Łodzi sprzyja inwestycjom – znajduje się ona w samym centrum kraju, dzięki czemu gwarantuje wygodne połączenia z największymi miastami w Polsce oraz za granicą. Magazyny tu zlokalizowane oznaczają najlepsze warunki do dystrybucji towarów na skalę ogólnokrajową.

Katowice – serce Śląska

Magazyny na wynajem w Krakowie, Warszawie czy Łodzi zyskują coraz większe zainteresowanie. Ważnym miastem są również Katowice. To kolejny region o dużym potencjale magazynowym – w Górnośląskim Parku Przemysłowym moduły magazynowe zaczynają się od 500 m.kw.

Szeroki wybór parków magazynowych i nowoczesnych obiektów sprawi, że każdy przedsiębiorca, którego interesuje wynajem powierzchni magazynowych w Krakowie, Warszawie czy Katowicach znajdzie ofertę spełniającą jego wymagania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here