Modne torby podróżne na kółkach w 2019 roku

0
1337

Znalezienie idealnej torby podróżnej, która będzie miała nie tylko optymalny rozmiar, ale również wyjątkowy wygląd, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia komfortu. Do ważnych cech, które należy wziąć pod uwagę, należy waga, trwałość, ale także wyróżniający się styl. To właśnie dzięki niemu możliwe jest szybkie odszukanie swojego bagażu podczas przelotów. Jakie atrybuty mają więc modne torby podróżne na kółkach w 2019 rok

Duże koła

Jeszcze do niedawna filigranowe torby wiodły prym na rynku. Teraz jednak coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że użytkowanie torby podróżnej musi łączyć się z wygodą. Małe kółka mogą sprawić niemałe problemy, szczególnie jeśli trasa wycieczki zakłada przemieszczanie się po miejskich chodnikach. Niekiedy nawet mogą utknąć na grubych hotelowych dywanach. Z kolei duże zapewniają większą swobodę, a także stabilność. Można dzięki nim przewozić ciężki bagaż, więc takie torby podróżne sprawdzą się najlepiej w przypadku bardzo długich wojaży.

Niech lśni!

Metaliczne wykończenia i błyszczące wstawki to coś, co w torbach podróżnych cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Nie tylko podnosi to estetykę całego produktu, ale również nadaje mu charakteru. Na stronie https://puccini.pl/teczki-i-plecaki/torby-podrozne-na-kolkach/ Puccini oferuje modele, które z zewnętrznej strony posiadają ozdobne, lśniące elementy, które idealnie komponują się z resztą materiału użytego do stworzenia torby. Takie rozwiązanie jest idealne dla wszystkich tych, którzy szukają modnych toreb podróżnych, ale z drugiej strony nie chcą sprawić, by ich cały bagaż wyglądał jak błyskotka.

Minimalizm i stonowane kolory

Kilka lat temu przyszedł trend na jaskrawe, neonowe kolory. Był on wykorzystywany zarówno w branży ubrań, jak i dodatków. Po pewnym czasie jednak widok jarząco żółtego bagażu przestał być dla kogokolwiek zaskoczeniem, dlatego teraz do łask powróciły tradycyjne barwy, takie jak czerń, granat, beż. To właśnie torby podróżne w tych tonacjach są wybierane zarówno przez biznesmenów, jak i osoby, które chcą podążać za modą.

bagaż

Niemałe znaczenie ma tu także wygląd całej torby. Im mniej ma ona zewnętrznych ozdobników, tym lepiej. Proste bryły, kilka przegródek, dodatek w postaci błyszczącego paska, to wszystko, czego wymaga się od aktualnie modnych toreb.

Jakość i wygoda

To, jak prezentuje się torba podróżna, ma mniejsze znaczenie od tego, czy jest ona wygodna w użyciu. Każda osoba, która chociaż wybrała się na wycieczkę z nieodpowiednim bagażem, wie, że potrafi to zepsuć całą zabawę. Nawet najbardziej znane kreatorki wizerunku podkreślają obecnie to, że torba podróżna musi być funkcjonalna i dopasowana do potrzeb. Liczą się tu takie aspekty, jak:

  • mnogość przegródek,
  • wygodny uchwyt,
  • możliwość regulowania rączki,
  • duże, poczwórne koła,
  • antywłamaniowy zamek lub kłódka.

Modna torba podróżna to więc taka, która nie tylko pięknie wygląda, ale przede wszystkim ułatwia przemieszczanie się. Ma nie tylko zachwycać wyglądem, ale również użytecznością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here