Najlepszy Escape Room na Pomorzu w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz

0
359
escape room

Szukasz niebanalnej rozrywki, która znajduje się na terenie Trójmiasta? Masz dość kina, kręgli czy nudnych spotkań? Escape Room Gdańsk Wrzeszcz to miejsce idealne dla Ciebie i twoich znajomych. Wspólna zabawa w nieznanym miejscu to ekscytująca przygoda wymagająca od Was współpracy – im szybciej i lepiej zaczniecie działać tym szybciej dojdziecie do rozwiązania zagadki. Jeśli jesteście fanami rywalizacji pokój zagadek również Was nie zawiedzie – miejsce możecie odwiedzić większą grupą i bawić się w dwóch lub więcej tematycznych pokojach. 

Co oferuje Escape Room Gdańsk w dzielnicy Wrzeszcz?

Pokój zagadek usytuowany w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz zapewnia wyjątkową rozrywkę bez względu na wiek czy zainteresowania. Pokoje dostosowane są do różnych odbiorców dzięki czemu we wspólnej zabawie może wziąć udział rodzina z dziećmi, zakochana para czy grupa przyjaciół lub współpracowników.

EscapeRoom to pokój w którym w ciągu godziny musicie rozwiązać zagadkę i odnaleźć klucz, dzięki któremu wydostaniecie się na zewnątrz. Zabawa wymaga od Was umiejętności współpracy zespołowej i wyciągania właściwych wniosków. Adrenalina i ciekawość będą napędzać Was do tego aby rozwiązać tajemnice znajdujące się w pokoju. Jeśli jesteś fanem rozrywki w pojedynkę podejmij wyzwanie i sam spróbuj wydostać się z Escape Roomu.

Jakie pokoje oferuje Escape Room w Gdańsku?

Gdański Escape Room oferuje nam trzy różnego typu pokoje. Pierwszy polecany w szczególności rodzinom z dziećmi ale nie tylko to wyspa rozbitków. Poczuj się jak zagubiony na bezludnej wyspie, wczuj się w  niezwykły klimat tropikalnych palm i skarbów i oddaj się fantastycznej zabawie. Drugi pokój znajdujący się w Escape Room Gdańsk Wrzeszcz to pokój dla ludzi o mocnych nerwach, którzy lubią się bać – nawiedzony cmentarz gwarantuje skoki adrenaliny i niezapomniane doświadczenia, które możesz dzielić z grupą swoich przyjaciół czy znajomych. Ostatnie pomieszczenie, które tak jak poprzednie gwarantuje wspaniałe doświadczenia to motyw podboju kosmosu. Poczuj się odkrywcą, rozwiązuj tajemnice i przede wszystkim nie daj się kosmitom! 

O czym pamiętać i jak dokonać rezerwacji?

Świetna zabawa wynika nie tylko z dobrych atrakcji i bliskości najbliższych. Jak w przypadku niemal każdej rozrywki pamiętaj aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i twoich najbliższych. Nie wchodź na teren obiektu pod wpływem alkoholu czy czując się chorym. Jeśli ktoś z twoich najbliższych lub Ty sam cierpisz na klaustrofobię zastanów się czy chcesz podjąć ryzyko – Escape Room to wspaniała rozrywka ale nie służy osobom źle czującym się w małych pomieszczeniach.

Teraz wiesz już wszystko – rezerwacji dokonaj na stronie Escape Roomu noescape.pl. Wybierz pokój odpowiadający waszym zainteresowaniom, przyjedź na miejsce z wybranymi osobami i baw się dobrze. Pamiętaj macie tylko godzinę na wydostanie się z pokoju!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here