przyjazd Wybierz datę
wyjazd Wybierz datę
osób w pokoju:
w naszym hotelu udostępniamy sieć WiFi
Hotel Lothus w Centrum Wrocławiu. Zapraszamy Nocleg we Wrocławiu od 149zł Kuchnia orientalna - delektuj się bogatym smakiem Zarezerwuj salę konferencyjną Hotel Wrocław centrum miasta Hotel Wrocław rynek, tylko150m

Hotel Lothus w Centrum Wrocławiu. Zapraszamy

Nagłówek

Gwarancja najlepszej ceny

Rezerwuj na www.lothus.pl

Zarezerwuj swój pobyt przez naszą stronę www.lothus.pl lub bezpośrednio drogą e-mial, telefonicznie a otrzymasz najepszą cenę za pokój.

więcej»

Weekend z atrakcjami Wrocławia

Weekend z atrakcjami Wrocławia

Weekend z atrakcjami Wrocławia. Skorzystaj ze specjalnych weekendowych stawek. Oferta dostępna w sprzedaży on-line, telefonicznie, e-mail.

więcej»

Obiadokolacja w Restauarcji Lothus

Obiadokolacja w Restauarcji Lothus

Zapraszamy Gości do wypróbowania menu obiadokolacji. Specjalna oferta od 209 PLN za pokój jednoosobowy ze śniadaniem i obiadokolacją.

więcej»

Kuchnia orientalna z dowozem

Lunch na miejscu & na wynos

Nowe Lunch Menu w Restauracji Lothus. Zapraszamy do wypróbowania na miejscu & na wynos, w tygodniu w godz. 12-17, zamówienia tel. 71 342 19 58

więcej»

Studio Profesjonalnego Masażu

Studio Satina

Poznaj dobroczynne działanie orientalnych zabiegów podczas następnej wizyty w naszym Hotelu. Studio Profesjonalnego Masażu Satina - Serdecznie zaprasza.

więcej»

Parking podziemny

Parking Nowy Targ (Immo Park) oddalony o 150 m od Hotelu Lothus zapewnia naszym gościom bezpieczne parkowanie w centrum miasta. Parking jest monitorowany oraz dozorowany przez pracowników ochrony przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Parking dysponuje 300 miejscami postojowymi.

 

Mapa dojazdu do parkingu

 
Aby skorzystać z parkingu należy poinformować Recepcję Hotelu o zamiarze skorzystania z parkingu, a następnie udać się pojazdem na parking zgodnie z przedstawioną powyżej mapą dojazdu. Należy skręcić w prawo w kierunku Pl. Dominikańskiego, na placu zawrócić kierując się dalej ul. Błogosławionego Czesława i ul. Klemensa Janickiego. Następnie na światłach skręcić w lewo w ul. Purkyniego i kierować się prosto i za skrzyżowaniem wjechać w podziemny zjazd na parking.
 
 
Cennik parkingu:
  • opłata za 24 h                                 60 PLN
  • opłata za zgubiony bilet                  69 PLN
 
Parking zarządzany jest przez firmę Immo Park Sp. z o.o.

« powrót