przyjazd Wybierz datę
wyjazd Wybierz datę
osób w pokoju:
w naszym hotelu udostępniamy sieć WiFi
Hotel Lothus w Centrum Wrocławiu. Zapraszamy Nocleg we Wrocławiu od 149zł Kuchnia orientalna - delektuj się bogatym smakiem Zarezerwuj salę konferencyjną Hotel Wrocław centrum miasta Hotel Wrocław rynek, tylko150m

Hotel Lothus w Centrum Wrocławiu. Zapraszamy

Studio Profesjonalnego Masażu

Poznaj dobroczynne działanie orientalnych zabiegów podczas następnej wizyty w naszym Hotelu. Zanurz się w atmosferze absolutnego wyciszenia i relaksu, otul zmysłową wonią olejków eterycznych i poczuj kojący dotyk terapeutek. Niech przemówi do ciebie wielowiekowa tradycja.

Naszym gościom hotelowym oraz klientom polecamy masaże:
 
Relaksacyjne
  • Tajski - Jest to zabieg suchy (bez oliwy) wykonywany przez cienkie luźne ubranie. Łączy on w sobie bardzo powolne i rymiczne uciskanie mięśni w celu rozluźnienia, a następnie ich rozciąganie. Masaż zaczyna się od stóp w kierunku głowy. Ciało jest delikatnie poruszane, rozluźnione i rozciągnięte. (Czas trwania: 30 - 90 minut)
  • Hawajski (Lomi Lomi) - Jest to niezwykły masaż o prastarej tradycji. Zabieg odbywa się na całym ciele fizycznym, a także na otaczających go ciałach energetycznych. Charakterystyczne dla tego masażu jest masowanie przedramionami. Pewne, płynne, dość silne ruchy pozwalają na osiągnięcie pełnego rozluźnienia. (Czas trwania: 60 - 120 minut)
  • Gorące kamienie - W masażu ciepłe kamienie wulkaniczne w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię przywracając jej prawidlowy przepływ w głównych kanałach energetycznych ciała. Głęboko rozgrzewają organizm, przyspieszają krążenie krwi i działają odprężająco. (Czas trwania: 30 - 90 minut)

Lecznicze

  • Klasyczny - Zabieg stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu różnych dolegliwości. Najczęściej stosuje się tradycyjne techniki masowania. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego. Po masażu odczuwalne jest mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. (Czas trwania: 20 - 40 minut)
  • Drenaż Limfatyczny - Masaż polega na udrożnianiu i usuwaniu obrzęków limfatycznych zwłaszcza w lecie, u osób z niskim ciśnieniem. Drenaż stosuje się z powodzeniem jako masaż ogólny, oraz jako zbieg kosmetyczny. Często jest wykorzystywany w masażu antycelulitowym. (Czas trwania: 30 - 60 minut)
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów podczas wizyty w naszym hotelu. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.satina.pl oraz
pod numerem telefonu: (71) 341 01 66, (+48) 666 375 000
 
Usługi świadczy firma Studio Satina Elżbieta Szczuka

« powrót