przyjazd Wybierz datę
wyjazd Wybierz datę
osób w pokoju:
w naszym hotelu udostępniamy sieć WiFi
Hotel Lothus w Centrum Wrocławiu. Zapraszamy Nocleg we Wrocławiu od 149zł Kuchnia orientalna - delektuj się bogatym smakiem Zarezerwuj salę konferencyjną Hotel Wrocław centrum miasta Hotel Wrocław rynek, tylko150m

Hotel Lothus w Centrum Wrocławiu. Zapraszamy

Nagłówek

Gwarancja najlepszej ceny

Rezerwuj na www.lothus.pl

Zarezerwuj swój pobyt przez naszą stronę www.lothus.pl lub bezpośrednio drogą e-mial, telefonicznie a otrzymasz najepszą cenę za pokój.

więcej»

Obiadokolacja w Restauarcji Lothus

Obiadokolacja w Restauarcji Lothus

Zapraszamy Gości do wypróbowania menu obiadokolacji. Specjalna oferta od 209 PLN za pokój jednoosobowy ze śniadaniem i obiadokolacją.

więcej»

Kuchnia orientalna z dowozem

Lunch na miejscu & na wynos

Nowe Lunch Menu w Restauracji Lothus. Zapraszamy do wypróbowania na miejscu & na wynos, w tygodniu w godz. 12-17, zamówienia tel. 71 342 19 58

więcej»

Studio Profesjonalnego Masażu

Studio Satina

Poznaj dobroczynne działanie orientalnych zabiegów podczas następnej wizyty w naszym Hotelu. Studio Profesjonalnego Masażu Satina - Serdecznie zaprasza.

więcej»

Parking podziemny

Parking podziemny
 
Parking podziemny oddalony o 150 m od Hotelu zapewnia naszym gościom bezpieczne parkowanie w centrum miasta.

więcej»

Weekend z atrakcjami Wrocławia

 
Weekend z atrakcjami Wrocławia
 
 
Cennik wynajmu pokoi: WEEKEND WE WROCŁAWIU
 
 
Cena w weekend (pt./sb. sb./ndz. ndz./pon.)

 

Pokój 1-osobowy 179 PLN* lub 159 PLN**
Pokój 2-osobowy 229 PLN* lub 209 PLN
**


Ceny zawierają 8% podatku VAT oraz śniadanie w formie bufetu.
 
Oferta jest dostępna w sprzedaży, telefonicznie, oraz drogą e-mail dla rezerwacji w określonych przez Hotel terminach. Ceny są dostępne tylko w trakcie trwania oferty. Ilość pokoi dostępnych w ofercie jest ograniczona. W momencie wyczerpania oferty zostanie zaproponowana inna, możliwie najkorzystniejsza cena za pokój.
 
* Oferta objęta jest warunkami rezerwacji bezzwrotnej. Hotel wymaga gwarancji rezerwacji w formie przedpłaty lub pre-autoryzacji karty kredytowej. W przypadku zmiany lub anulacji rezerwacji w jakimkolwiek momencie Hotel nie zwraca kosztów za cały pobyt.

** Oferta objęta jest standardowymi warunkami rezerwacji. Bezkosztowa zmiana lub anulacja jest możliwa do godz. 18.00 w dniu przyjazdu. Po godz. 18.00 rezerwacja zostanie automatycznie anulowana. W przypadku przyjazdu po godz. 18.00 Hotel wymaga gwarancji rezerwacji w formie przedpłaty lub pre-autoryzacji karty kredytowej.
 
Aby zarezerwować pokój proszę przejść do
lub skontaktować za pomocą:
tel. (71) 341 97 38

« powrót