przyjazd Wybierz datę
wyjazd Wybierz datę
osób w pokoju:
w naszym hotelu udostępniamy sieć WiFi

O Hotelu

Budynek hotelowy został wzniesiony na początku XX wieku. Jako jedna z niewielu kamienic w centrum starego Wrocławia przetrwała II wojnę światową. Dziś obiekt jest wpisany do rejestru zabytków. W roku 2006 przeszedł gruntowną modernizację, która objęła część hotelową, restauracyjną oraz salę konferencyjną.
 
Hotel Lothus zlokalizowany jest w sercu Wrocławia, centrum biznesowym oraz kulturowym. W niewielkiej odległości od Hotelu znajdują się liczne atrakcje turystyczne oraz galerie handlowe. Piękny wrocławski Rynek oraz zabytki Ostrowa Tumskiego są w zasięgu kilku minutowego spaceru.
 
 
► Rynek 0,2 km
► Plac Solny 0,3 km
► Ostrów Tumski 0,5 km
► Panorama Racławicka 0,5 km
► Uniwersytet Wrocławski 0,6 km
► Opera Wrocławska 0,8 km
► Dzielnica Czterech Świątyń 1 km
► Dworzec Główny PKP 1,5 km
► Ogród Botaniczny 1,6 km
► ZOO 2,7 km
► Hala Stulecia /
     Wrocławska Fontanna 3 km
► Regionalne Centrum
     Turystyki Binzesowej 3 km
► Stadion Wrocław 9 km
► Lotnisko Copernicus 9,5 km
 
 
Oprócz części hotelowej, w budynku znajduje się Restauracja Lothus serwująca dania kuchni orientalnej, sala konferencyjna i cocktail bar. Orientalne wnętrza, elementy kultury dalekiego wschodu i doskonała kuchnia stanowią idealną oprawę dla spotkań biznesowych oraz kolacji w gronie najbliższych i przyjaciół.
 
Studio masażu Satina uzupełnia ofertę osobom goszczącym w naszym Hotelu. Zabiegi relaksacyjne oraz lecznicze niezwykle kojąco wpływają na samopoczucie oraz kondycję fizyczną. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty podczas kolejnej wizyty w Hotelu Lothus.
 
Parking podziemny oddalony o 150 metrów od Hotelu zapewnia naszym gościom bezpieczne parkowanie w centrum miasta. (mapa)
 
Zapraszamy do wizyty we Wrocławiu i pobytu w Hotelu Lothus.

« powrót