Produkcja artykułów ogrodowych i metalowych – gdzie szukać partnera biznesowego?

0
744
Produkcja artykułów ogrodowych i metalowych

Z jednej strony pandemia, Brexit i problemy z łańcuchem dostaw. Z drugiej, rosnący popyt na artykuły pomagające w upiększaniu mieszkań, ogródków, balkonów czy tarasów. Te dwa trendy sprawiają, że wybór producenta artykułów ogrodowych i metalowych ma ogromne znaczenie. Oto nasza krótka wskazówka nt. tego, gdzie warto go szukać.

Polacy przypomnieli sobie o ogrodach

Od dłuższego już czasu trwa u nas boom na urządzanie ogrodów, balkonów oraz innych przestrzeni przeznaczonych do wypoczynku. Pandemia nasiliła ten trend. Polacy, zamknięci w domach i mający problem z wyjazdami wakacyjnymi rozejrzeli się wokół… i ich wzrok padł na przydomowe ogródki, balkony i tarasy, ogródki działkowe oraz inne miejsca, w których można wypocząć i mieć choć przez chwilę kontakt z naturą. Wraz z tym przyszła chęć na upiększenie tych przestrzeni.

Efektem tego stała się rosnąca popularność sklepów ogrodniczych i budowlanych. Nie jest jednak dla nikogo tajemnicą, że wiele z nich borykało się i boryka z problemami w odstawach. Skutek – niezadowolenie i frustracja klientów.

Producent akcesoriów ogrodowych z Lublina

Sposobem na poradzenie sobie z rosnącym popytem przy jednoczesnych problemach z produkcją i dostawami jest znalezienie odpowiednich kontrahentów. Wśród podmiotów zajmujących się produkcją artykułów ogrodowych i metalowych na uwagę zwraca Robkat. To lubelska firma realizująca zamówienia zarówno na rzecz innych przedsiębiorstw, jak i indywidualnych odbiorców. Jej mocną stroną jest m.in. elastyczność umożliwiająca produkcję zarówno małych partii, jak i dużych, hurtowych zamówień. To jednak niejedyne jej zalety. Wystarczy zajrzeć na jej stronę internetową http://robkat.pl/ by przekonać się o kolejnych.

Po pierwsze, 100 proc. produkcji tej firmy realizowana jest w Polsce. Dzięki temu jest ona zdecydowania mniej podatna na zawirowania na światowych rynkach niż podmioty z zagranicy. Robkat produkuje zarówno pod własną marką, jak i pod marką swoich partnerów handlowych. Wytwarza m.in.

  • akcesoria do montażu siatek i płotków;
  • kołki, kotwy mocujące i szpilki służące do mocowania agrowłókniny, mat dekoracyjnych i balkonowych;
  • kratki zabezpieczające podjazdy i wiele innych.

Firma podkreśla, że jej akcesoria z tworzyw sztucznych są funkcjonalne, trwałe, tanie i estetyczne. Szczyci się również oryginalnością, świeżością i pomysłowością swoich wyrobów. Podkreśla przy tym, że jest ona efektem ścisłej współpracy klientami oraz otwartości na ich sugestie i potrzeby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here