przyjazd Wybierz datę
wyjazd Wybierz datę
osób w pokoju:
w naszym hotelu udostępniamy sieć WiFi

Restauracja Lothus | Najlepsza orientalna kuchnia we Wrocławiu

Od wielu lat we Wrocławiu najlepsza orientalna kuchnia serwowana jest w Restauracji Lothus. Jesteśmy zobowiązani do kontynuowania tradycji przyrządzania potraw według oryginalnych dalekowschodnich receptur. W połączeniu z nutą współczesności nasze dania zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.
 
Naszą specjalnością jest kuchnia wietnamska. W imieniu Szefa Kuchni szczególnie polecamy sałatkę z pędów lotosu, polędwicę z grilla po pekińsku podawaną na gorącym półmisku, kaczkę po tonkińsku, węgorza duszonego z papryką i trawą cytrynową podawanego na żeliwie.

Doskonała kuchnia, oryginalne wnętrza udekorowane elementami Kultury dalekiego wschodu stanowią idealną oprawę dla spotkań biznesowych oraz kolacji w gronie najbliższych i przyjaciół.
 
Naszą propozycje menu uzupełnia oferta organizacji uroczystości weselnych i komunijnych opartych zarówno na daniach orientalnych jak i polskich. W cenie uroczystości weselnej zapewniamy tort oraz dekorację sali - także w przypadku przyjęcia komunijnego. Restauracje Lothus tworzą trzy sale: główna, duża bankietowa, oraz mała bankietowa, które odpowiednio mogą pomieścić: 60, 30, oraz 8 osób. 
 
Restauracja Lothus zaprasza do lokalu w godz. od 12.00 - 23.00
W PONIEDZIAŁKI RESTAURACJA NIECZYNNA.
 
W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu (71) 342 19 58
 
Poniżej prezentujemy aktualne Oferty Specjalne: (PDF do pobrania)
 
Lunch menu na miejscu & na wynos   Obiadokolacja w Restauracji Lothus

« powrót