Depilacja pach z użyciem wosku Lycon – co musisz wiedzieć?

0
454
depilacja pach

Golenie maszynką jest szybkie, ale nietrwałe. Depilator z kolei zapewnia lepsze efekty, ale niesie za sobą ryzyko wrastających włosków. Czy jest zatem jakieś rozwiązanie łączące długotrwały efekt, skuteczność i bezpieczeństwo? Oczywiście! Z pomocą przychodzą profesjonalne gabinety kosmetyczne, oferujące w swoim zakresie usług depilacje pach. W Poznaniu jednym z takich miejsc jest klinika od.NOVA. To obowiązkowy punkt na mapie urody każdej dbającej o swój wygląd kobiety, dla której liczy się zarówno trwałość, wysoka jakość, jak i mniejsza bolesność.

Dlaczego depilacja pach?

W Poznaniu, w salonie od.NOVA, dużą popularnością cieszy się zabieg wykorzystujący depilację woskiem marki Lycon. Nie jest to przypadek, albowiem nie tylko skutecznie pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia, ale również może być stosowany u klientek o bardzo wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze. Wykorzystuje metodę bezpaskową, która jest w stanie usunąć nawet krótkie, dopiero wyrastające włoski.

Skąd ta skuteczność?

Dlaczego warto poddać się zabiegowi depilacji pach w Poznaniu? Odpowiedź jest prosta, przede wszystkim z powodu niekwestionowanej skuteczności. Podczas zabiegu wykorzystywane są wysokiej jakości kosmetyki Lycon, które nie tylko zachwycają pięknym zapachem, ale przede wszystkim są naturalne, bezpieczne i odżywiające skórę. Jako, że posiadają niską temperaturę topnienia, zapewniają nie tylko wysoką skuteczność (usuwane są nawet najkrótsze włoski), ale również komfort klientki.

Efekty – jak długo się utrzymują?

Poszukując idealnej metody do walki z niechcianym owłosieniem, najważniejszym kryterium jest trwałość. Wiele klientek odwiedzających salony kosmetyczne w Poznaniu, już na początku rozmowy pyta o efekty. To właśnie dlatego metoda usuwania włosków przy użyciu kosmetyków Lycon cieszy się największym zainteresowaniem. Gwarantuje bowiem posiadanie idealnie gładkiej skóry od trzech do nawet sześciu tygodni! Wszystko zależy od typu włosów, ponieważ każdy ma inne tempo ich wzrostu. Niemniej jednak, jedno pozostaje pewne: to i tak zdecydowanie dłużej niż w przypadku domowych metod. Co ważne, im częściej będzie wykonywana depilacja pach, tym wolniejsze będzie tempo odrastania włosków.

Przeciwwskazania – czy jakieś istnieją?

Jak każdy inny zabieg, także i depilacja pach w Poznaniu niesie za sobą pewne przeciwwskazania. Do najważniejszych zaliczyć można zakażenia wirusowe, takie jak opryszczka, a także grzybicze i bakteryjne. Uczulenia na składniki kosmetyków Lycon, terapia retinoidami, uszkodzenia na skórze, blizny czy świeża opalenizna również są przeszkodą do wykonania zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here