Moda dla ciężarnych 2020

0
1650
ciuchy ciążowe

Przyszła mama również może być modna i atrakcyjna. Okazuje się, że współcześni projektanci dyktują sezonowe trendy dedykowane specjalnie dla ciężarnych. Tworząc takie kolekcje, zwraca się uwagę nie tylko na „hity” w kwestii poszczególnych elementów garderoby, ale także jakość oraz wygodę codziennego funkcjonowania kobiety w ciąży.

Co biorą pod uwagę producenci modnej odzieży ciążowej?

Wszystkie ciążowe ubrania dobrych producentów są dzisiaj doskonałej jakości. Wśród materiałów wyróżnia się lekkie dzianiny oraz bawełnę organiczną. W tym roku producenci stawiają na komfort i wygodę kobiet ciężarnych, dlatego jakościowe ubrania nie uczulają, nie podrażniają skóry, nie zawierają też związków toksycznych. To priorytet, jeśli tylko chce się zadbać o należyte funkcjonowanie ciężarnych.

Obojętna nie jest też moda i trzeba przyznać, że w nadchodzących sezonach ciężarne będą mogły nosić się również zgodnie z obowiązującymi trendami. Stawia się na klasykę, ale też modne akcenty i dodatki. Nadal hitem będzie sukienka ciążowa w stylu boho i te o kroju oversize, które będzie można nosić bez problemu przez całą ciążę, wraz z rosnącym brzuchem.

Świetnie sprawdzą się również spodnie ze specjalnym, elastycznym pasem, jak również spódnice z tym samym akcentem. Warto wybierać spodnie tzw. kuloty, ale też te bardziej dopasowane, tzw. cygaretki. Bezpieczna długość spódnic to zaś te do kolan albo maxi. Jeśli przyszła mama stawia na koszule, to nadal najlepszym wyborem będą te na guziki, o luźnym kroju.

Moda dla ciężarnych

Wiosną hitem będą ubrania ciążowe z koronkowym akcentem. Nie zabraknie też kolorów i warto stawiać na pastele oraz wyraziste barwy. Dodatki mogą być dowolne, chociaż projektanci stawiają teraz głównie na perły, koraliki oraz czyste złoto. Zamiast skory dobrze jest wybierać raczej ekologiczne materiały, wyprodukowane zgodnie z nurtem ochrony środowiska i bezpieczeństwa zwierząt.

Ponieważ nadal w trendach będzie tzw. moda uliczna, świetną propozycją są elementy garderoby oversize, które ciężarna będzie mogła nosić swobodnie przez całą ciążę oraz po rozwiązaniu. Warto inwestować w ubrania nie jednorazowego użytku, ale takie, które będą służyły przez co najmniej kilka sezonów.

Panie, które już teraz zaczynają kompletować ciążową garderobę, mogą na bieżąco sprawdzać nadchodzące trendy w sieci. Najlepsi producenci udostępniają też możliwość dokonywania zakupów przez internet, co w przypadku kobiet w ciąży jest ogromnym komfortem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here