Program do wystawiania faktur z JPK na 2020 r.

0
1253
Program do wystawiania faktur z JPK na 2020 r.

Rok 2020 zbliża się wielkimi krokami. Nowy rok często motywuje nas do zmian. Poszukujemy obszarów w naszym życiu w których moglibyśmy coś ulepszyć lub zmodyfikować. Możemy chcieć rzucić palenie, przejść na zdrową dietę czy zmienić miejsce pracy. Prowadząc swoją działalność możemy chcieć zmienić program do wystawiania faktur na lepszy.

Faktura Small Business – program do faktur z JPK 2020 r.

Z każdym rokiem wymagania przedsiębiorców odnośnie oprogramowania rosną. Dlaczego tak się dzieje? Konkurencja w każdej branży jest bardzo duża i czasami o powodzeniu decydują detale. Właśnie te detale często usprawniają pracę firmy przez co pracownicy mogą pracować bardziej wydajnie. Nie inaczej jest również z wystawianiem faktur. Program do faktur z JPK Faktura Small Business jest idealnym narzędziem do prostego i sprawnego wystawiania najbardziej powszechnych dokumentów sprzedaży. Niewątpliwie dodatkowym atutem jest też duża ilość funkcji przyśpieszających pracę z programem, ale jednocześnie nie powodujących, że staje się za bardzo skomplikowany. Należą do nich: wysyłanie faktur mailem za pomocą modułu wbudowanego w programie, pobieranie danych z CEIDG podczas wystawiania dokumentów, możliwość stworzenia faktur cyklicznych wystawianych co dzień, tydzień czy raz w miesiącu, wystawianie faktur z wcześniej przygotowanych zamówień i wiele innych.

Faktura Small Business Handel – program do faktur 2020 z magazynem.

Mimo wielu przydatnych funkcji podstawowa wersja Faktura Small Business może się okazać niewystarczająca. Firma Mega-Tech przewidziała taką sytuację i stworzyła dobry program do faktur Faktura Small Business Handel. Jaka jest różnica pomiędzy FSB a FSBH? Przede wszystkim Faktura Small Business Handel zawiera moduł magazynu. Pozwala on nam na zarządzanie stanami magazynowymi, wprowadzanie faktur zakupu oraz wystawianie dokumentów magazynowych takich jak PZ, WZ, PW, RW, MM. Dodatkowo mamy możliwość wprowadzania wpłat za faktury i tworzenia dokumentów KP, KW, BP, BW. 

Wchodząc w nowy rok z programami do wystawiania faktur Faktura Small Business lub Faktura Small Business Handel mamy pewność, że zmiany wyjdą nam na dobre. Skoro tak ma być to może warto zdecydować się na nie już teraz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here