Etui na Xiaomi Redmi 6, które wyróżni cię z tłumu

0
1388
Etui na Xiaomi Redmi 6, które wyróżni cię z tłumu

Wybór etui do telefonu może być podyktowany różnymi czynnikami. Cena, wygląd, funkcjonalność – to podstawowe elementy, które można brać pod uwagę. A ty czym byś się kierował w pierwszej kolejności? Zastanów się, by dokonać jak najlepszego wyboru i dzięki temu ochronić swój smartfon.

Specjalnie dla Xiaomi Redmi 6

Każdy smartfon ma nieco odmienne parametry, co sprawia, że etui są dedykowane dla konkretnych modeli. Dzięki temu są idealnie dopasowane do wielkości, a także przycisków funkcyjnych telefonu. Jednocześnie, wysoka jakość wykonania zapewnia doskonałą ochronę. Liczy się także ciekawy design, który pozwoli ci cieszyć się oryginalnym wyglądem twojego Xiaomi Redmi 6.

Kolekcja Neon Gold i Silver

gold

Lubisz połączenie czerni i złota? Jest proste, klasyczne i eleganckie, więc na pewno doda ci powagi. Jednak nie można odmówić mu uroku, kiedy popatrzy się na futerały z kolekcji Neon Gold, przedstawiające delikatne, modne motywy. Wśród nich kwiaty, łapacze snów, formy geometryczne i napisy. Każdy z nich jest niebanalny, minimalistyczny i abstrakcyjny. Jeśli więc lubisz takie nieco artystyczne klimaty, może być trafnym wyborem właśnie dla ciebie.

Jeśli złoto do ciebie nie przemawia i wolisz chłodne akcenty, możesz wybrać także nadruk w wersji srebrnej.

Banksy

banksy

Poważne, stonowane kolory nie są dla ciebie i wolisz coś bardziej ekspresyjnego? Uliczni artyści stworzyli niepowtarzalną sztukę, opowiadającą – często w zabawny sposób – o naszym codziennym życiu. Może wybierzesz więc etui Xiaomi Redmi 6 z kolekcji banksy?

Wśród dostępnych tam rysunków znajdują się utrzymane w charakterystycznej kolorystyce wizerunki pokojówki czy gwardzisty, pokazujące, iż sztuka tego i rodzaju przybyła do nas z Wielkiej Brytanii. Jeśli spędziłeś tam kiedyś wakacje albo właśnie o nich marzysz, już teraz będziesz mógł poczuć się jak w Londynie.

Wszystko zależy od ciebie!

Przeglądasz po raz setny wszystkie dostępne etui i nie widzisz tego jednego, idealnego do twojego Xiaomi? Nie przejmuj się, nawet jeśli nie zostało jeszcze stworzone, zaraz może zacząć istnieć. W końcu to ma być twój futerał, więc i ty możesz pokazać, jaką masz kreatywną naturę.

Specjalnie dla ciebie Funnycase przygotowało kreator, w którym zrealizujesz swoje marzenia o unikatowym etui. Dzięki temu drobnymi narzędziu będziesz mógł przestać szukać i sam zrealizujesz swoje marzenie o takim futerale, który w pełni pokazuje twoje hobby.

Wystarczy, że będziesz miał przygotowaną odpowiednią grafikę i już po krótkiej chwili stworzysz swoje dzieło. Jesteś zainteresowany? W takim razie powinieneś zaraz spróbować, a już po niedługim czasie dostaniesz gotowy produkt, którym będziesz mógł wzbudzić zachwyt i zazdrość znajomych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here