Jesień w mieście, czyli trendy modowe królujące w obecnym sezonie

0
1781
Jesień w mieście, czyli trendy modowe królujące w obecnym sezonie

Jesienny krajobraz na dobre zagościł w naszej szerokości geograficznej. Jak wiadomo zmiany prowokują zmiany. Te związane z aurą w bezpośredni sposób przełożyły się na aktualny stan naszych szaf, szuflad oraz garderob, co z resztą nie trudno zauważyć przechadzając się po ulicach naszych, rodzimych miast. Długa, klasyczna, dresowa suknia? Ciepły, stylowy kardigan? Może jednak sweter lub ponczo? To tylko niektóre propozycje związane z najnowszymi, jesiennymi trendami modowymi. Sezon jesień/zima 2018 możemy uznać za otwarty!

 Każdy z nas dobrze wie jak bardzo przyjemną formą spędzenia wolnego czasu może być jesienny spacer po parku, pozwalający nam na złapanie zapewne ostatnich już promieni tegorocznego słońca. Co jednak zrobić gdy pogoda nie dopisze? Jak zachować szyk i atrakcyjność, w taki sposób aby nie tracić przy tym, jakże cennych dla naszego ciała, stopni Celsjusza? Jak nie narazić się na przeziębienie, widmo L4 oraz niekończący się katar, nie pozbywając się także wdzięku i elegancji? Z odpowiedzią przychodzą nam kolorowe swetry z oryginalnymi wycięciami, lub też kardigany w stylu oversize, dające nam możliwość zatopienia się w miękkiej, nietuzinkowo zdobionej tkaninie, otulającej nas niczym ulubiony, ciepły kocyk.

 Jeżeli masz w perspektywie samotne spędzanie jesiennego, deszczowego wieczoru nie trać czasu na wyszukiwanie paru kolejnych sezonów nieznanego Ci jeszcze serialu. Wieczór z kinematografią? Niezła myśl. Najlepiej spędzić go wychodząc do ludzi. Kino z koleżankami będzie najlepszą alternatywą od dłużącego się seansu zakończonego nieuniknioną drzemką w domowym fotelu. Z całą pewnością jednak, niczym grom z jasnego nieba, spadnie na nas pytanie „…w co ja tak właściwie mam się ubrać?”. Świetnym rozwiązaniem będzie tutaj sukienka z rozszerzanymi rękawami, w klasycznych barwach. Jeżeli zechcemy jednak spotęgować efekt naszego outfitu koniecznością będzie wybór kreacji w, jakże modnym w tym sezonie, wrzosowym fiolecie czy też butelkowej zieleni.

Co zrobić gdy nasz telefon znienacka dzwoni, głos z słuchawki zapowiada nam spontaniczny wypad na miasto z przyjaciółmi, a obecny stan naszej prezencji ewidentnie wskazuje na fakt iż nadal jesteśmy w tzw. „proszku”? Klasyczna, koszulowa sukienka o kwiecistym wzorze powinna rozwikłać nasze wszelkie troski. Szybkim, prostym oraz jakże oryginalnym rozwiązaniem będzie również wybór sweterkowej sukni o ołówkowym kształcie, wspaniale podkreślającej nasze kobiece atuty. To tylko kilka opcji wykorzystania, w codziennej gonitwie, trendów modowych związanych z najnowszym sezonem. Możemy być jednak pewne iż po potraktowaniu ich szczyptą spontaniczności i odrobiną kreatywności, przestanie być nam straszna nawet najbardziej ponura, jesienna zawierucha.