Miki i Minnie, czyli popularne myszki Disneya na ubraniach dla każdego

0
287

Myszka Mickey jest kultowa i ponadczasowa, dlatego wszystko, co związane z nią cieszy się ogromną popularnością. Znajdź swoją ulubioną bluzę z Myszką Miki lub innymi bohaterami z Disney’a.

Kto stworzył Myszkę Miki?

Twórcą kultowej Myszki Mickey jest Walt Disney. Pierwszy niemy film animowany w roli głównej z myszą powstał 15 maja w 1928 roku. W późniejszym czasie dodano do niego ścieżkę dźwiękową. Od tego czasu popularność Myszki Miki wzrastała, a czasem pojawiało się coraz więcej animacji na ten temat. Walter Disney za wymyślenie postaci Myszki Miki otrzymał jedną z najważniejszych nagród filmowych, czyli Oscara.

Partnerką głównego bohatera jest Myszka Minnie. Jego towarzyszem jest wierny pies Pluto. Przyjacielem Mickey’go są również Kaczor Donald, pies Goofy oraz koń Horacy. Wszyscy bohaterowie mieszkają w mieście nazywanym Myszogrodem. W filmach animowanych występują też wrogowie Myszki Miki. Są nimi Czarny Piotruś oraz Fantomen.

100-lecie Disneya – jak świętuje studio?

16 października 2023 roku wytwórnia Disney będzie obchodziła 100-lecie swojego istnienia. Jej założycielami byli bracia Walter oraz Roy Disneyowie. To dzięki nim powstało wiele kultowych animacji, filmów oraz seriali. To na bajkach o Myszce Miki wychowały się całe pokolenia. Franczyza Walta Disneya jest tak rozpowszechniona, że powstały specjalne parki rozrywki, czyli Disneylandy. Na całym świecie można znaleźć sześć takich obiektów, m.in. Kalifornii i Hongkongu. Jeden z nich znajduje się w Paryżu, we Francji. To tam często odbywają się wszelkie wycieczki. Z okazji setnej rocznicy studia powstała także specjalna kolekcja ubrań dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Oprócz tego organizowane są koncerty, na których wykonywane są kultowe piosenki z filmów animowanych i seriali Disneya.

Bluzy z Myszką Miki – dla kogo sprawdzą się najbardziej?

W sklepach Sinsay upolujesz ciekawe bluzy z kapturem lub bez kaptura dla każdego. W naszym asortymencie znajdziesz ubrania dla dzieci oraz dorosłych. Dla mężczyzn i chłopców preferowane są bluzy z Myszką Mickey, zaś dla dziewczynek i kobiet z Myszką Minnie. W Sinsay zlokalizujesz dobrej jakości odzież w wielu rozmiarach, fasonach i kolorach. Z łatwością złapiesz ciekawą okazję cenową.

Bluzy z Myszką Miki lub Myszką Minnie są ponadczasowe, a noszenie bluz z ich podobiznami staje się coraz bardziej popularne w każdym wieku, nie tylko dziecięcym. Zatem bluza będzie pasowała do każdej okazji, czy to na wyjście do kina, na urodziny czy do chodzenia na co dzień. Dobierzesz do niej spodnie typu jeansy czy ulubione dresy. Stylizację uzupełnij trampkami bądź wygodnymi butami sportowymi.

Dla kogo ubrania z Myszką Mickey?

Odzież z licencją Myszki Mickey może nosić każdy. U nas odnajdziesz ubrania dla kobiet, mężczyzn, dziewczyn oraz chłopaków, a nawet niemowląt. Dzięki temu cała rodzina może wyglądać stylowo, modnie, a także wygodnie. Koszulki Myszka Miki są bardzo fajne, więc zerknij na te nadruki. Łatwo skomponujesz je z resztą garderoby. Możesz wybrać sportową lub luźną stylizację. Tak samo możesz uczynić z outfitem dziecka. W naszych sklepach stacjonarnych Sinsay oraz na stronie internetowej https://www.sinsay.com/pl/pl/ oferujemy również inne akcesoria oraz ubrania związane z Myszką Mickey takie jak, np. piżamy, walizki czy torebki.