Poduszki z łuską gryki – zdrowszy sen i lepsza kondycja w ciągu dnia

0
720
Poduszki z łuską gryki

Zdrowy sen jest tak samo ważny jak odpowiednia dieta, ruch na świeżym powietrzu i dobre relacje z innymi. Człowiek, który nie docenia roli snu, gorzej funkcjonuje, jest nerwowy i rozdrażniony, trudno mu się skupić na wykonywaniu zadań i obowiązków w ciągu dnia. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że duże znaczenie ma poduszka, na której śpimy. Głowa i szyja powinny być prawidłowo ułożone na poduszce. Dobra poszuka, to dobry sen. Należy się zastanowić, czy taką poduszkę posiadamy. Jeżeli nie, to problem ten należy jak najszybciej rozwiązać.

Spokojny sen na łusce gryki

Aby nasza głowa, szyja i całe ciało odpowiednio wypoczęły i zrelaksowały się podczas snu, należy sięgnąć do rozwiązań najbardziej optymalnych. Klasyczna poduszka, bez najmniejszych udogodnień, to rozwiązanie, które powoli przechodzi do lamusa. Wiele osób korzysta dziś z różnych poduszek ekologicznych, antyalergicznych i bardzo wygodnych. Jedną z nich jest poduszka z łuską gryki. Wypełniona lekkimi i twardymi łuskami gryki pozwala głowie i szyi na swobodne ułożenie się. Ergonomicznie dostosowuje się do naszych kształtów, umożliwiając spokojny sen i komfortowy wypoczynek. Taka poduszka https://zdrowysen-sklep.pl/pl_PL/kategorie/wypelnienia/gryka wzmacnia nasz kręgosłup. Jego stan w dużej mierze zależy od prawidłowego ułożenia głowy i szyi podczas nocnego odpoczynku. Ważne jest nie tylko to, jak długo śpimy, ale również w jakiej pozycji.

Walory prozdrowotne poduszki z łuską gryki

Poduszki z gryką najczęściej są w rozmiarach 30 na 50 albo 40 na 40 cm. Poduszka tego typu na wiele właściwości prozdrowotnych. Eliminuje problem bakterii, roztoczy, alergenów i wilgoci. Sen z taką poduszką jest nie tylko spokojniejszy i wygodny, ale przede wszystkim zdrowszy dla nas. Nie pocimy się i nie marzniemy, głowa ułożona na poduszce ma stałą temperaturę. Łuski gryki umożliwiają delikatny masaż odcinka szyjnego i głowy podczas świadomych i mimowolnych ruchów. Poduszki z łuską gryki zdobyły uznanie i pozytywne opinie wśród specjalistów – rehabilitantów, fizjoterapeutów, masażystów i lekarzy. Taka poduszka to świetne rozwiązanie nie tylko dla starszych osób, seniorów, niepełnosprawnych, ale dla różnych kategorii wiekowych: młodsi i starsi, cała rodzina wyposażona w poduszkę z łuską gryki może  spać i czuć się lepiej. Zawsze warto inwestować w lepszą kondycję i lepsze zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here