Postaw na środki czystości od sprawdzonego producenta!

0
988
środki czystości

Utrzymanie mieszkania lub domu w czystości wymaga systematycznego wykonywania różnego rodzaju czynności. Czyszczenie łazienki, kuchni, odkurzanie, pranie, zmywanie – to tylko niektóre z nich. Na szczęście w sprzedaży jest naprawdę spory wybór urządzeń i artykułów, które sprawiają, że te obowiązki są mniej dokuczliwe, a dla niektórych nawet przyjemne. Wszyscy chcemy, aby zakupione środki chemiczne były skuteczne. Jednak taką gwarancję dają nam jedynie wyroby pochodzące od doświadczonego producenta chemii domowej.

O jaką firmę produkująca chemię domową chodzi?

Mowa o firmie Reckitt Benckiser. Jest to angielskie przedsiębiorstwo, którego historia sięga połowy XIX w. Ten producent chemii domowej wypromował szereg znanych na całym świecie marek produktowych. Stały się popularne, bo są po prostu efektywne i bezpieczne w stosowaniu.

Poza tym Reckitt Benckiser znana jest z wielu pro środowiskowych inicjatyw. Jako przykłady można podać, między innymi: ograniczenie emisji gazów cieplarnianych powstałych podczas produkcji, ograniczenie ilości plastiku zużywanego do wyrobu opakowań, aktywny udział w zalesianiu niektórych terenów Kanady.

Jakie marki pochodzą od tego producenta?

Niewiele osób jest świadoma tego, że od lat używa produktów pochodzących od Reckitt Benckiser. Katalog artykułów tej firmy obejmuje takie znaki towarowe jak: Air Wick, Bryza, Calgon, Cillit Bang, Calgonit, Dosia, Finish, Lovela, Vanish i wiele innych. Są to zatem produkty, dzięki którym możemy utrzymać w domu zarówno czystość różnego typu powierzchni oraz odzieży, jak i świeżość powietrza.

Dużym uznaniem wśród osób robiących pranie, cieszą się proszki marki Bryza. W sprzedaży znaleźć można proszek do prania białych i jasnych ubrań oraz proszek do prania odzieży kolorowej. Niezależnie od wybranej opcji, możemy liczyć, że środek pomoże nam pozbyć się niechcianych plam po kawie, winie lub tłuszczu. Nadaje się do prania wszystkich rodzajów tkanin, pozwala zachować ich miękkość oraz neutralizuje przykre zapachy.

Niezwykle pomocne w codziennym, jak i gruntownym sprzątaniu, są wyroby z logo Cillit Bang. Marka ta oferuje środki służące do:

  • usuwania kamienia i rdzy w łazience oraz w kuchni (Cillit Kamień i Rdza), 
  • czyszczenia powierzchni, na których znajduje się pleśń i czarne osady (Cillit Bang Pleśń i Czarne osady),
  • mycia powierzchni zatłuszczonych i posiadających smugi (Cillit Bang Tłuszcz i Smugi),
  • czyszczenia i dezynfekcji różnych powierzchni (Cillit Bang Czystość i Higiena).

Firmie Reckitt Benckiser zawdzięczamy również produkty Finish, które są przeznaczone do mycia naczyń w zmywarkach. Wśród produktów tych znajdują się na przykład: tabletki czyszczące do zmywarek, płyny do czyszczenia zmywarek, płyny nabłyszczające do zmywarek, sól do zmywarek, odświeżacze do zmywarek.

Miłe zapachy w domu zapewnia asortyment marki Air Wick. Do wyboru są odświeżacze powietrza w aerozolu oraz wkłady do odświeżaczy automatycznych. Szeroka gama zapachów zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Który sklep posiada w swojej ofercie produkty firmy Reckitt Benckiser?

Godnym polecenia sklepem, który oferuje wyroby firmy Reckitt Benckiser, jest Higiena.net.pl. Co istotne, Higiena.net.pl to sprzedawca, który zyskał uznanie w branży oraz wśród klientów internetowych. Został odznaczony między innymi: Gazelami Biznesu oraz certyfikatem Rzetelna Firma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here