Przepis na niezapomniane wesele? Sala weselna na Kaszubach!

0
189
Sala weselna na Kaszubach

Ceremonia zaślubin i następujące po niej wesele to coś, co pozostaje na długo w pamięci nie tylko Pary Młodej, ale także wszystkich zaproszonych gości. Warto postarać się i zorganizować całą imprezę w taki sposób, aby te wspomnienia kojarzyły się z czymś miłym, a nie…z rozczarowaniem. Sala weselna na Kaszubach z pysznym, regionalnym jedzeniem – czy coś może się nie udać?!

Dlaczego Kaszuby na wesele?

Kaszuby są niesamowicie malowniczym regionem Polski, do którego co roku zjeżdżają się turyści z całego kraju. Przepiękne, czyste jeziora, szumiące lasy pełne takich dobroci jak grzyby czy jagody no i mieszkańcy – Kaszubi, którzy słyną z niezwykłej gościnności i pysznej kuchni. Sala weselna na Kaszubach, która połączy wszystkie te elementy, to idealne miejsce do organizacji wesela. Wystarczy tylko wzbogacić ją o dobrą kapelę i szampańska zabawa do białego rana gwarantowana!

Marzysz o ślubie w plenerze na Kaszubach?

Domyślam się, że nie każda sala weselna na Kaszubach umożliwia przeprowadzenie ceremonii na zewnątrz – w plenerze. Warto jednak taką znaleźć, gdyż takie rozwiązanie niesie ze sobą szereg zalet! Nie tylko estetycznych, ale i praktycznych. Pozwolę sobie je wypunktować:

    • towarzystwo błękitnego nieba, ćwierkających ptaków i szumiących drzew brzmi chyba lepiej niż białe, zimne mury kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego? Znajdź taką salę weselną na Kaszubach, która nie tylko daje możliwość ślubowania w plenerze, ale także pomaga w tym np. poprzez wystawienie krzeseł dla gości, przygotowanie altany dla nowożeńców, przystrojenia otoczenia w wybranym przez Młodą Parę stylu (np. kwiaty lub modne ostatnimi czasy rustykalne akcenty) itp.;

 

  • sala weselna na Kaszubach i miejsce ceremonii zaślubin będą oddalone od siebie…o kilkanaście metrów. Odpada więc dość problematyczny aspekt z transportem gości od punktu A do punktu B. Z pewnością docenią to Twoi niemobilni goście!

 

  • po latach nadal będziesz mógł poczuć tę magiczną atmosferę dzięki unikalnym i niepowtarzalnym zdjęciom – a te wychodzą o wiele ładniej w naturalnym świetle.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Już wcześniej udało mi się zwrócić uwagę na jedzenie – musi być pyszne! Było mi dane raz być na imprezie, gdzie jedzenie pozostawiało wiele do życzenia…No niestety, bywa i tak. Staropolskie przepisy, świeże produkty, doświadczeni kucharze – to przepis na sukces! Z całą pewnością bazując na tradycyjnych potrawach uda Ci się trafić w serce każdego z Twoich gości. Poza tym: noclegi. Wiesz, jak to bywa na polskich weselach…Nie każdy ma możliwość przetransportowania się po skończonej imprezie do domu. Sala weselna na Kaszubach, która posiada w swojej ofercie możliwość skorzystania z wygodnie wyposażonych pokoi, to moim zdaniem strzał w dziesiątkę.

Sala weselna na Kaszubach godna polecenia

Zachęcamy Cię na atrakcyjne strony www zabi-dwor.pl i zapoznaj się z zaprezentowaną tam ofertą. Dlaczego akurat ta sala weselna na Kaszubach skradła moje serce? Ponieważ spełnia wszystkie wymienione wyżej kryteria. Poza tym – koszta. Niewiele miejsc w dzisiejszych czasach odstępuje od tzw. opłaty korkowej, nie pobiera pełnej stawki za fotografa i kamerzystę – a Żabi Dwór właśnie w taki sposób stara się – kolokwialnie mówiąc – pójść nowożeńcom na rękę. No i położenie! W otulinie lasu, niedaleko majestatycznego jeziora…Nie można wyobrazić sobie bardziej romantycznych okoliczności do wzięcia ślubu! Przekonaj się sam: odbądź wirtualny spacer i rozejrzyj się po zakątkach tego magicznego zakątka. Gorąco polecam – na pewno się nie zawiedziesz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here