Różne rodzaje drzwi kominkowych

0
1458
Różne rodzaje drzwi kominkowych

Kupując drzwi kominkowe warto wiedzieć jakie rodzaje są dostępne i, przede wszystkim, które warto wziąć pod uwagę. Szeroki wybór takich produktów posiada firma IGNIF.

Drzwi kominkowe powinny być nie tylko efektywne, ale również bezpieczne. Wpływa to na zakres codziennego użytkowania, ponieważ dla domowników, mających styczność na co dzień z kominkiem, kwestie bezpieczeństwa są bardzo istotne. Nie mniej istotna jest jakość, jak i kwestie finansowe. W praktyce, jednak za dobre drzwi kominkowe warto zapłacić więcej, by móc cieszyć się trwałym i solidnym produktem na wiele lat.

Drzwiczki kominkowe AD3

Są przeznaczone do małych oraz średnich palenisk. Tego typu drzwi kominkowe posiadają również innowacyjny system Clean Glass, który odpowiada za właściwe przemieszczenie strumienia powietrza na szybę. Powoduje to, że nie pojawiają się tak szybko zabrudzenia, co znacząco wpływa na komfort korzystania z drzwi na co dzień i utrzymanie ich w czystości.

Drzwi do kominka AF3

Są to drzwi przeznaczone dla osób, które cenią sobie unikalny desing i szukają do także w zakresie drzwi kominkowych. Zaletą drzwi jest fakt, że prezentują się efektywnie w różnorodnych aranżacjach wnętrz, także nowoczesnych i minimalistycznych. Posiadają też wbudowany nawiew górny lub dolny. Rama drzwi do kominka jest wyprodukowana ze stalowego kątownika, co przekłada się na jakość i solidność tego produktu.

Drzwi kominkowe AX6

Producent drzwi kominkowych – tj. firma IGNIF (http://ignif.com), zadbał o to, by klienci mieli wybór także jeśli chodzi o drzwiczki kominkowe na wymiar. Drzwi AX6 postały z myślą o paleniskach posiadających niestandardowe rozmiary. Daje to możliwość dopasowania ich do różnorodnych rozmiarów, a solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo w trakcie codziennego użytkowania. Ponadto rama drzwi wykonane jest ze stalowego profilu, co stanowi dodatkowe wzmocnienie. To wszystko powoduje, że drzwi AX6 można uznać nie tylko za efektywne drzwiczki do kominka na wymiar, ale przede wszystkim za produkt solidny i trwały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here