Skup książek – Bydgoszcz. Jak to działa?

0
18296
Skup książek - Bydgoszcz

Każdemu z nas zdarzyło się przetrzymywać książki w domowej biblioteczce, nawet jeśli mieliśmy pewność, że nigdy więcej ich nie przeczytamy. Czasami robimy to ze względu na sentyment, innym razem kieruje nami brak czasu lub pomysłu na to, co zrobić z niechcianymi lekturami. Jeśli chcesz wreszcie odzyskać miejsce na półce, a przy okazji zdobyć środki na zakup nowych powieści, wybierz skup książek – Bydgoszcz. Zasady jego funkcjonowania gwarantują szybką wycenę, wysyłkę i satysfakcję z przebiegu transakcji.

Sprzedaż lektur w skupie książek – Bydgoszcz

Na początku warto zaznaczyć, że skup książek – Bydgoszcz prowadzi swoją działalność w całej Polsce. Mowa tutaj bowiem o Skupszopie, który funkcjonuje w formie sklepu internetowego. Oznacza to, że dzięki niemu możesz kupić lub sprzedać książki gdziekolwiek jesteś.

Aby pozbyć się z domu zbędnych lektur, wystarczy chwila czasu poświęcona na wprowadzenie do serwisu wymaganych danych. Poniżej przedstawiamy ci całą procedurę, opisaną krok po kroku.

  1. Przygotuj książki, które chcesz sprzedać. Mogą to być zarówno używane egzemplarze, jak i powieści, których nigdy wcześniej nie miałeś w rękach (na przykład nietrafione prezenty).
  2. Wejdź na stronę internetową Skupszop.pl. Możesz od razu zarejestrować się w serwisie; istnieje jednak możliwość uzupełnienia danych na dalszym etapie zamówienia.
  3. W przeznaczonej do tego rubryce wpisz po kolei numery ISBN przygotowanych przez ciebie książek. Znajdziesz je na tylnej części okładek pod kodem kreskowym.
  4. Po wpisaniu każdego z kodów, otrzymasz informację o kwocie, którą możesz uzyskać za swój egzemplarz. Do czasu złożenia zamówienia możesz je dowolnie edytować, pamiętając jedynie o zachowaniu kwoty minimalnej.
  5. Po wprowadzeniu do serwisu wszystkich numerów, zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych. Pamiętaj o uzupełnieniu informacji dotyczącej twojego rachunku bankowego. Jest to niezbędny etap całego procesu, dzięki któremu otrzymasz na konto należne środki.
  6. Wydrukuj i podpisz dokument, potwierdzający sprzedaż. Zapakuj go razem z książkami i skorzystaj z jednej z dostępnych form wysyłki na koszt firmy. Paczkę możesz nadać samodzielnie lub przekazać ją w ręce kuriera. Jeśli korzystasz z drugiej opcji, pamiętaj o wyborze dnia, w którym kurier ma pojawić się pod wskazanym adresem.
  7. Systematycznie sprawdzaj swoją skrzynkę e-mail. Otrzymasz informację, kiedy przesyłka dotrze do magazynu. Kolejna wiadomość będzie dotyczyła wypłaty należnych środków na twoje konto. Cały proces potrwa nie dłużej, niż kilka dni roboczych.

Sam widzisz: skorzystanie z usług skupu książek – Bydgoszcz jest banalnie proste!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here