Wypożyczalnie sprzętu budowlanego – zasady najmu i możliwości

0
477
Wypożyczalnie sprzętu budowlanego

W czasach dynamicznego rozwoju budowlanego, w których do wykonania jest coraz więcej prac budowlanych, firmy zajmujące się takim wykonawstwem muszą być wyposażone w sprzęt, który po wygraniu przetargu pozwoli im od razu przystąpić do działania. Niestety koszty nowoczesnych maszyn i pojazdów specjalistycznych są dzisiaj tak wysokie, że mało która firma może sobie na nie pozwolić. Alternatywą dla wielotysięcznego zakupu nowego sprzętu jest jego wynajęcie w specjalnie do tego przygotowanych wypożyczalniach.

Jak wygląda najem sprzętu i elektronarzędzi?

Każda wypożyczalnia sprzętu budowlanego, bez względu na to czy jest to renomowana firma JPD czy inne przedsiębiorstwa zajmujące się takimi usługami, oferuje swoje wsparcie na zbliżonych zasadach. Najemca, który np. ma do zrealizowania konkretną inwestycję, decyduje jaka maszyna jest mu potrzebna, precyzuje czas jej użycia np. 24 godziny, 7 dni, 30 dni itd, a następnie płaci za wypożyczenie dokładnie za ten okres. Jest to szczególnie korzystne w przypadku firm, które przy swoich pracach budowlanych wiedzą, że np. zagęszczarki będą potrzebowały na budowie przez 3 dni, a nagrzewnic i osuszaczy przez tydzień. Dobra organizacja pracy pozwala im więc znacząco na wynajmie oszczędzić. Koszt wypożyczenia sprzętu na krótki czas np. w https://www.jpd.com.pl/ jest nieporównywalnie niższy od zakupu nowego pojazdu budowlanego za np. kilkaset tysięcy złotych.
wypożyczalnia narzędzi

Jakie maszyny można wynająć?

W nowoczesnych, istniejących na rynku od lat wypożyczalniach maszyn, można dziś znaleźć praktycznie wszystko, co jest niezbędne na budowie. Od prostych elektronarzędzi potrzebnych do prac codziennych, przez profesjonalny sprzęt czyszczący, pompy do wody, urządzenia do spawania, oświetlenie do działań nocnych na budowach, aż po zaawansowane maszyny do prac ziemnych i wysokościowych. W wypożyczalniach takich, jak jpd znaleźć można również maszyny przydatne do zacierania asfaltu, cięcia techniką diamentową, wyburzeń, wierceń udarowych, frezowania i szlifowania. Wszystko to, co pozwoli wykonawcy najmującemu sprzęt, na sprawne ukończenie inwestycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here