Z tych zabiegów warto skorzystać w hotelu spa

0
680

Jesteś klientką salonów kosmetycznych? Korzystasz z zabiegów pielęgnacyjnych dostępnych w lokalnych gabinetach? Z pewnością będziesz chciała poznać zabiegi, z których warto skorzystać podczas pobytu w hotelu spa. Zresztą, która z nas nie chciałaby wyskoczyć na babski weekend do hotelu spa?

Z pewnością znajdziesz w okolicy hotel z instytutem spa, który oferuje weekendowe pakiety piękna. Tak, je nazwijmy. Co będziesz robić w trakcie tych dwóch dni? Taki pakiet zawiera nocleg w hotelu oraz zestaw zabiegów i różnych przyjemnych atrakcji.

Są jednak takie zabiegi w ofercie hoteli spa wobec których nie możesz przejść obojętna. Nie odmówisz sobie relaksującego masażu, bankietowego zabiegu na twarz, czy winnej kąpieli (tak, kąpieli w prawdziwym winie)? 

Wybór zabiegów zależy od Ciebie i oczywiście od  propozycji hotelu. Jeżeli dany ośrodek nie ma w ofercie tego, czego poszukujesz, dopytaj, czy możesz stworzyć taki spersonalizowany pakiet spa. Tworząc taki program, nie zapomnij o zabiegach, z których powinnaś skorzystać. Uczciwie ostrzegamy, raz skorzystasz z tych pielęgnacyjnych przyjemności i będziesz chciała wracać do hotelu spa co weekend. Nic w tym złego! Masz prawo rozpieszczać się i relaksować tak jak lubisz.

Dlaczego tak mocno rekomendujemy korzystanie z zabiegów kosmetycznych w hotelach? Jeżeli decydujesz się na inwazyjny zabieg np. botox, zabieg kwasami na twarz, nie musisz wracać z opuchniętą twarzą do domu. Zregenerujesz się i wyciszysz organizm w hotelowych pieleszach. To takie sanatorium piękna.  Dobrze wybierasz się  na weekend do hotelu spa, tych zabiegów musisz koniecznie spróbować.

Czekoladowy masaż

O zdrowotnych właściwościach masaży wie chyba każdy z nas. Nie tylko odprężają, ale również świetnie działają na nasze zdrowie, nie tylko psychiczne. Na rynku istnieje wiele rodzajów masaży: od klasycznych, do masaży gorącymi kamieniami. My jednak proponujemy coś o wiele lepszego. Masaż czekoladowy. Boska uczta zmysłów. Głęboko relaksujący masaż, wykonany płynną prawdziwą czekoladą. Jakich efektów po zabiegu możemy się spodziewać? Czekoladowy masaż poprawia krążenie krwi, redukuje tkankę tłuszczową, zmniejsza widoczność cellulitu. To wszystko dzięki lipidom, witaminom B, A i E zawartym w czekoladzie. Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że czekolada jest dobra na wszystko? Za godzinny masaż płynną czekoladą w hotelu trzeba zapłacić ok. 170 zł.

Bankietowy zabieg na twarz Glow Therapy

Jeżeli, jeszcze nie słyszałaś o zabiegach bankietowych to koniecznie uzupełnij braki. W szybkim skrócie. Efekty takich zabiegów są widoczne tuż po wyjściu z gabinetu. Są bezinwazyjne, skuteczne i szybkie. Z  oferty zabiegów bankietowych wybraliśmy dla Ciebie Glow Therapy. To zabieg kwasami, który poprawia jędrności i elastyczność skóry. Polecany szczególnie szarej, matowej i zmęczonej twarzy. Delikatnie złuszcza, wydobywa blask i odświeża skórę. Idealny zabieg na powrót do pracy w poniedziałek 😉 Cena zabiegu – ok. 120 zł

Kąpiel w winie

Zawarta w winie tanina, ma działanie oczyszczające i pobudzające krążenie. Czego możecie się spodziewać po kąpieli w winie? Odmłodzenia… to nie żarty.  Zawarte w winie polifenole obniżają poziom wolnych rodników w organizmie, co ma zbawienny wpływ na opóźnienie starzenia się organizmu. 

Twoja skóra będzie rozświetlona, nawilżona i będzie po prostu wyglądać młodziej. W trakcie zabiegu możesz liczyć na lampkę wyśmienitego wina.Koszt kąpieli w winie? Ok. 110 zł/os.

Dbaj o siebie przez cały rok. Korzystaj z oferty salonów kosmetycznych i hoteli spa. Te ostatnie oferują często zabiegi, których nie znajdziesz w osiedlowych gabinetach kosmetycznych. Rozpieszczaj się weekendami piękna w hotelach. To połączenie krótkie urlopu z dbaniem o siebie.

Szukasz hotelu spa, gdzie spędzisz przyjemny weekend? Sprawdź ofertę Instytutu SPA& Wellenss w Hotelu Magellan – www.hotelmagellan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here