Zaburzenia erekcji – jak sobie z tym radzić?

0
709
Zaburzenia erekcji

Z zaburzeniami erekcji boryka się obecnie coraz więcej mężczyzn. Co istotne, dolegliwość dotyka nie tylko osób starszych, ale również bardzo młodych, które nie ukończyły jeszcze 30 roku życia. Szacuje się, że dotyczy około 16% mężczyzn w wieku od 20 do 75 lat. Niektóre statystki są jeszcze mniej optymistyczne, co dowodzi, jak poważny jest to problem.

Zaburzenia funkcji seksualnych u mężczyzn mogą mieć różną postać. Jedną z nich są zaburzenia erekcji, które definiuje się jako stały albo nawracający brak zdolności do uzyskania i utrzymania wzwodu pozwalającego na odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego przy utrzymaniu się tych objawów przez co najmniej 3 miesiące. Zaburzenia erekcji często powodują u mężczyzny dyskomfort i mogą prowadzić do pogorszenia relacji z partnerką.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Przyczyny dolegliwości mogą być różne. Nie zawsze wynikają z dysfunkcji narządów płciowych. Można podzielić je na organiczne, czyli spowodowane chorobą lub uszkodzeniem ciała albo wpływem leków, lub innych substancji na organizm, a także na psychogenne oraz mieszane. Zaburzenia erekcji mogą występować stale i niezależnie od sytuacji albo w określonych miejscach, okolicznościach, wyłącznie podczas zbliżenia z kobietą (a przy masturbacji już nie) lub tylko z określoną partnerką. Taką dolegliwość nazywamy zaburzeniem erekcji sytuacyjnym.

Warto pamiętać, że zaburzenia erekcji można skutecznie leczyć. Na rynku dostępne są preparaty, które pozwalają zminimalizować objawy i poprawić życie seksualne mężczyzny. Skuteczność w działaniu wykazuje Maxon Forte dostępny w opakowaniach zawierających po 2 lub 4 tabletki powlekane. Warto pamiętać, że preparat może być stosowany wyłącznie u dorosłych mężczyzn, którzy zmagają się z tą dolegliwością. Warunkiem jego skuteczności jest stymulacja seksualna.

Jak działa Maxon Forte?

Stosowanie leków może stanowić jedyny sposób na pozbycie się objawów. Maxon Forte dostępy jest w aptece bez recepty. Substancją czynną zawartą w leku jest syldenafil, który na rynku obecny jest już od 20 lat. W tym czasie udowodnił swoją skuteczność i pomógł wielu mężczyznom.

Syldenafil występuje w leku Maxon Forte w ilości 50 mg (taka ilość znajduje się w pojedynczej tabletce). Jego działanie polega na wspomaganiu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do członka podczas pobudzenia seksualnego i umożliwia osiągnięcie wzwodu oraz odbycie stosunku seksualnego. Należy pamiętać, że lek zadziała po wystąpieniu impulsu, jakim jest pobudzenie seksualne.

Lek Maxon Forte może wyraźnie poprawić jakość kontaktów seksualnych mężczyzny, a tym samym wpłynąć również na inne aspekty jego życia, w tym relacje z partnerką. Przed jego zażyciem należy zapoznać się z załączoną do opakowania ankietą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here