Fakturowanie online – teraz także na urządzeniach mobilnych!

0
667

Do wystawienia faktury wcale nie trzeba uruchamiać komputera. Teraz dokumenty te można przygotować również na smartfonie i tablecie!

Fakturowanie to codzienność w wielu firmach. Przygotowywanie faktur VAT oraz innych typów faktur nie musi być jednak bardzo skomplikowane i czasochłonne. Teraz można robić to bardzo łatwo za pomocą specjalnego oprogramowania.

Programy do fakturowania mogą być instalowane na komputerach, ale przedsiębiorcy mogą zdecydować się także na faktury online, czyli na specjalne serwisy internetowe, które pozwalają na wystawianie dokumentów przez przeglądarkę internetową.

Serwisy te umożliwiają nie tylko wystawianie faktur na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych. Jaki program do wystawiania faktur online wybrać? Taką właśnie możliwość daje swoim użytkownikom program do fakturowania wfirma.pl, który wykorzystuje w tym celu specjalną platformę MOJO.

Fakturowanie na smartfonie – jak to działa?

Jak wystawia się faktury na smartfonie? To naprawdę bardzo proste!

Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w wybranym serwisie do fakturowania. Należy podać wówczas wszystkie wymagane dane. Następnie należy pobrać odpowiedni program mobilny, który pozwala na wystawianie faktur na urządzeniach mobilnych. Oprogramowanie to dostępne jest zarówno na platformy Android, jak i Apple iOS.

Po zainstalowaniu oraz zalogowaniu się do aplikacji można zacząć wystawiać faktury VAT oraz inne dokumenty. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, wskazać na kontrahenta, produkt, jego liczbę, stawkę VAT, jednostkę, a także cenę, a potem potwierdzić wystawienie faktury.

Fakturowanie online można także przetestować za darmo! Dzięki takiej opcji można sprawdzić, jak wystawiać faktury przez internet, w tym na smartfonie czy tablecie. To najlepsza propozycja dla tych przedsiębiorców, którzy chcieliby skorzystać z takiej opcji.

Dzisiaj fakturę można przygotować także za pomocą urządzeń mobilnych. To wygodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, dla którego liczy się wygodne wystawianie dokumentów w dowolnym miejscu i czasie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here