Choruj komfortowo

0
1925
Choruj komfortowo

Nikt nie lubi chorować. Od czasu do czasu zdarza się, że nasze zdrowie zaszwankuje, każdy z nas chce mieć pewność, że znajduje się w rękach specjalistów. Profesjonalna diagnoza, odpowiednio dobrana terapia i dostęp do najlepszych leków to podstawowe wymagania osoby zmagającej się z chorobą. Publiczna służba zdrowia często nie zapewnia pacjentom odpowiedniej opieki. Jeżeli masz dość czekania w kolejkach a trudności w umówieniu wizyty do specjalisty, spędzają Ci sen z powiek, pomyśl o skorzystaniu z prywatnej opieki medycznej.

Ubezpieczenie medyczne, czyli…

Dodatkowe pakiety medyczne oferują niektórzy pracodawcy. Firmy ubezpieczeniowe dysponują ciekawą ofertą dla klientów indywidualnych. Usługi medical assistance zapewniają pomoc w sytuacjach, które są dla nas zaskoczeniem i wydarzyły sią nagle. Decydując się na korzystanie z usług medical assistance, klient ma do dyspozycji konsultanta telefonicznego, z którym może się skontaktować codziennie (również w dni świąteczne i wolne od pracy) przez całą dobę. Po rozmowie z konsultantem do pacjenta kierowana jest odpowiednia pomoc.

Jakie usługi oferuje medical assistance?

Nagła choroba, wypadek, transport sanitarny czy monitorowanie kosztów leczenia to niektóre z usług oferowanych przez medical assistance. Przy nagłych zdarzeniach chorobowych ubezpieczyciel oferuje profesjonalną a co najważniejsze szybką pomoc medyczną choremu.

Lekarskie wizyty domowe to jedna z możliwości, jakie dostępne są w usłudze medical assistance. Czujesz, że dopada Cię choroba? Gorączkujesz w środku nocy? Podejrzewasz objawy zapalenia wyrostka? W każdej chwili możesz zadzwonić do konsultanta i zamówić lekarską wizytę domową. Wizyty z dojazdem do pacjenta realizowane są na terenie całej Polski. Lekarz i pielęgniarka przyjeżdżają do domu chorego. Lekarz bada pacjenta, przepisuje recepty, wystawia skierowania na badania, a jeżeli jest taka potrzeba, wypisuje zwolnienie online l4. Pomoc lekarska jest szybka i komfortowa. Pacjent nie musi ruszać się z domu, bo to lekarz i poświęca mu tyle czasu i uwagi ile chory w tym momencie potrzebuje.

Na konsultację u specjalisty niejednokrotnie trzeba czekać wiele miesięcy. Ubezpieczenie medical assistance, nie tylko ułatwia, ale również przyspiesza umówienie potrzebnej konsultacji. Medical assitence współpracuje z licznymi placówkami na terenie całego kraju, z tego względu ma możliwość szybkiego zorganizowania specjalistycznych konsultacji lub, gdy zajdzie taka potrzeba, nawet hospitalizacji.

Oprócz dyskomfortu choroba wiąże się z jeszcze jednym ważnym czynnikiem – kosztami leków, badań i konsultacji, jakie ponosi pacjent. Medical assitance nie tylko monitoruje i na bieżąco aktualizuje koszty leczenia, ale również gromadzi dokumentację medyczną chorego.

Podróż samolotem dla osób przewlekle chorych jest bardzo kłopotliwa. Czy to znaczny, że pacjenci powinni zrezygnować z korzystania z linii lotniczych? Medical assistance oferuje asystę doświadczonego personelu medycznego podczas podróży samolotem. Lekarze oraz ratownicy medyczni towarzyszą pacjentom podczas rejsów lotniczych na terenie całego świata.

Transport medyczny do kraju pochodzenia to kolejna z usług dostępnych w medical assitance. Ubezpieczyciel zapewnia profesjonalną opiekę i bezpieczny transport osób chorych na długich dystansach, po to, by mogli kontynuować hospitalizację w ojczyźnie.

Usługi medical assitance gwarantują spokój i bezpieczeństwo oraz łatwy i szybki dostęp do konsultacji lekarza internisty lub specjalisty. Ułatwiają organizację hospitalizacji, monitorowanie kosztów leczenia, a także kompletowanie dokumentacji medycznej. Asysta personelu medycznego oraz transport medyczny na długich dystansach to niewątpliwe udogodnienia dla osób przewlekle chorych oraz dla wszystkich, którym przydarzył się wypadek podczas podróży. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here