Gabinet radiologiczny w Łodzi

0
1579
Gabinet radiologiczny w Łodzi

Stomatologiczny tomograf komputerowy CS 9300 to nowoczesne urządzenie, które na rynku pojawiło się kilka lat temu. Zespół uznanych stomatologów oraz laryngologów stworzył pracownie radiologiczną, która znajduje się w Łodzi. Lekarze używają najpopularniejszych sprzętów, które cechują się tym, że są one bardzo dokładne.

Rewelacyjne urządzenie

Tomografia komputerowa jest aktualnie dość popularna. Korzystają z niej nie tylko stomatolodzy i laryngolodzy, ale również lekarze, którzy zajmują się implantami. Programy diagnostyczne są przede wszystkim ustalane indywidualnie. Tomograf komputerowy stosuje się w takich przypadkach, jak na przykład: przypadki wymagające obrazowania szczęki, obrazowanie pojedynczego stawu skroniowo-żuchwowego oraz przypadki wymagające obrazowania głowy. Lekarze chętnie korzystają z takiego urządzenia, ponieważ jest ono bardzo dokładne. Trzeba przyznać, że tomograf komputerowy to przede wszystkim możliwość wykonania tomografii 3D oraz pantomografii 2D.

Urządzenie, które posiada wiele zalet

Strona internetowa https://tomo3d.pl/ zawiera wszelkie informacje, które mogą się przydać pacjentowi zarówno przed badaniem, jak i po. Dzięki systemowi CS 9300 lekarz może zapewnić pacjentowi dobór bezpiecznej dawki promieniowania – trzeba przyznać, że jest to naprawdę ogromna zaleta. Do wykonania obrazów diagnostycznych wykorzystuje się przede wszystkim tomografię wolumetryczną. Oprócz tego, lekarz może jeszcze bardziej zminimalizować dawkę promieniowa, kiedy skróci czas badania. Dokumentacja medyczna jest udostępniona wtedy, kiedy pacjent pokaże swój dowód osobisty.
Pacjent, który zostanie skierowany do Pracowni Tomografii Stomatologicznej i Laryngologicznej może być pewny, że wynik w większości przypadków otrzyma jeszcze tego samego dnia. Tomografia komputerowa jest metodą bezpieczną i stąd wynika też jej popularność.

Tomografia komputerowa w dzisiejszych czasach jest niesamowicie dokładna. Z pewnością jest to ogromna zaleta, przede wszystkim dla każdego pacjenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here