Jak działa blender kielichowy Blendtec Designer 725 i co można w nim zrobić?

0
304

Blender kielichowy, to bezsprzecznie bardzo przydatne i pomocne urządzenie w każdej kuchni. Szczególnie jeśli zakupi się nowoczesny blender o dużej mocy, która sprawia, że zakres możliwości staje się o wiele szerszy. Blenderem kielichowym, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających, jest Blendtec Designer 725 o mocy aż 1800 W. Taki rozdrabniacz doskonale poradzi sobie nie tylko z prostymi zadaniami, ale także tymi bardziej skomplikowanymi, do którym konieczne jest użycie większej mocy. Zatem jak dokładnie działa urządzenie, o którym mowa, i co można przyrządzić z jego pomocą?

Sposób działania blendera kielichowego

Urządzenie Blendtec Disigner 725 dostępne w sklepie https://www.zdroweimarkowe.pl/product-pol-110-Blender-kielichowy-Blendtec-Designer-725.html wyposażone jest między innymi w panel dotykowy oraz kielich, czyli innymi słowy pojemnik, do którego należy wrzucić wszystkie składniki, które chce się rozdrobnić. Po zamknięciu kielicha i włączeniu odpowiedniej funkcji ostrza zostają wprowadzone w ruch obrotowy, sprawiający, że składniki w bardzo krótkim czasie zostaną zmiksowane na gładką masę. Blendery dostępne są w wersji stojącej, a specjalne przyssawki zapewniają ich stabilność i dobrą przyczepność do podłoża. Tym samym korzystanie z Blendtec Desinger 725 jest niezwykle proste i wygodne. To, co warto podkreślić, to fakt, że te nowoczesne i designerskie blendery poza sześcioma zaprogramowanymi trybami pracy posiadają również opcję manualnej regulacji prędkości za pomocą stustopniowej skali.

Co można zrobić z użyciem blendera kielichowego?

Choć blendery często kojarzone są jako urządzenia do przygotowywania koktajli i smoothie, to z powodzeniem można zrobić w nich również zupę krem, lody czy sosy. Blender Blendtec Designer 725 o mocy 1800 W bez najmniejszego problemu poradzi sobie też ze zmieleniem kawy ziarnistej, kruszeniem lodu, rozdrobnieniem orzechów czy innych twardych produktów spożywczych. Dobrą wiadomością dla rodziców małych dzieci jest to, że inteligentny blender w kilka chwil pozwala przygotować perfekcyjnie wymieszane ciasto na naleśniki czy owocowy mus. Ponadto blender kielichowy pozwala na otrzymanie gładkiego puree zarówno z ziemniaków, jak i batatów oraz innych warzyw.

Niezwykle przydatną funkcją blendera kielichowego Blendtec Designer 725 jest program samoczyszczenia. Wystarczy wlać wodę i płyn do mycia naczyń, włączyć tryb samoczyszczenia, a następnie zająć się inną czynnością, podczas gdy urządzenie będzie pozbywało się resztek składników pozostałych na ściankach kielicha. Warto dodać, że kielich wykonany jest z tritanu, a zatem z materiału, który nie absorbuje zapachów i jest łatwy w czyszczeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here