Jak wybrać salę weselną?

0
800
Jak wybrać salę weselną

Podczas gdy prawie każdy aspekt ślubu jest opcjonalny, można przecież zrezygnować z tortu albo założyć inny kolor sukni, jest jedna rzecz, której nie możesz pominąć: sala weselna. Musisz mieć miejsce, w którym twoi przyjaciele i rodzina będą mogli się zebrać i świętować. Znalezienie idealnego miejsca nie jest łatwe. Jest tak wiele opcji do wyboru i tak dużo spraw trzeba mieć na uwadze.

Wybierz salę, która pasuje do Twojej wizji

To może się wydawać oczywiste, ale szukaj miejsc, które pasują do wybranego motywu przewodniego. Jeśli planujesz klasyczny ślub, niech będzie to elegancka sala, a wesele zawierające bardziej naturalne elementy dobrze sprawdzą się w miejscach, które mają piękny ogród.

Poznaj swoją listę gości

Zanim zaczniesz poszukiwania odpowiedniej sali, pomyśl, ile osób zaprosisz na wesele. Zwykle na przyjazd zgadza się więcej ludzi, niż para się spodziewa. Jeśli wybierzesz miejsce, które jest zbyt małe, a Twoja lista gości się wydłuży, możesz znaleźć się w trudnej sytuacji. Niektóre koszty są zależne od liczby zapraszanych osób, więc często trzeba ją znać przed rezerwacją sali. Kiedy zapraszasz wielu gości spoza miasta lub sam chcesz zorganizować imprezę w innym mieście niż Twoje, poszukaj sali połączonej z hotelem. Jeśli Twoje wesele będzie odbywać się w Lublinie, to sprawdź koniecznie to miejsce: https://www.trzyroze.pl/wesela. Zapytaj obiekt, ile osób może się wygodnie zmieścić, a także jaki jest regulamin danej sali.

Wybierz miejsce, które będzie dobrym początkiem

Najlepiej, jeśli sala jest neutralna w wystroju, kolorze oraz standardowo umeblowana. Wtedy łatwiej jest ją udekorować według własnej wizji, dobrać dodatki florystyczne, zastawę i inne ozdoby. Wiele par wybiera miejsca na podstawie stylu ślubu, który spodobał im się w internecie. Jednak nie każdy motyw da się odtworzyć, w danej sali. Trzeba to brać pod uwagę podczas planowania. Najlepiej wybrać przestrzeń i projekt, które odzwierciedlają to, kim jesteście i skupić się na wybraniu miejsca idealnego dla Was.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here