Jaki prezent może podarować para młoda swoim rodzicom?

0
774
rodzice pary młodej
fot. Pixabay.com

Ślub i wesele dzieci to dla ich rodziców wielkie wydarzenie. Długo na nie czekają, długo się do niego przygotowują. Nasi rodzice to wyjątkowi, jedni z najważniejszych gości na naszym weselu. Dlatego warto ich szczególnie uhonorować i wręczyć im prezent, który wyrazi naszą wdzięczność za wszystko, co dla nas do tej pory zrobili. 

Przeczytaj też: http://www.rotunda.pl/prezent-dla-rodzicow-od-pary-mlodej-jak-ich-zaskoczyc/

Prezent dla rodziców – dowód wdzięczności

Dlaczego warto podarować rodzicom prezent w dniu naszego ślubu czy wesela? Przede wszystkim po to, aby okazać im wdzięczność za wszystko, co dla nas zrobili przez całe nasze życie. Wychowywali nas, troszczyli się o nas, byli przy nas wówczas, gdy ich najbardziej potrzebowaliśmy. Być może mają również swój finansowy i nie tylko wkład w przygotowanie naszego przyjęcia weselnego? Jeśli tak, tym bardziej warto ich w dniu naszego ślubu i wesela szczególnie docenić. Uroczystość Waszych zaślubin jest dla rodziców wielkim wydarzeniem. Nawet jeśli Wam tego nie okazują, bardzo mocno to przeżywają i tym bardziej warto potraktować ich jak najważniejszych gości.

Co podarować rodzicom w dniu ślubu i wesela?

Rodzice najczęściej obdarowywani są przez parę młodą podczas uroczystości weselnej. DJ lub orkiestra intonują specjalnie dla nich melodię, która będzie im się kojarzyć z beztroskimi czasami ich młodości i początków małżeństwa. Zapraszani są na środek, tańczą wspólnie z parą młodą, a następnie młodzi dziękują im za wszystko, czego w życiu od nich doznali. To jest właśnie chwila na wręczenie upominku. Tym najczęściej wybieranym przez parę młodą jest wielki kosz prezentowy, który wypakowany jest po brzegi słodyczami, alkoholem, herbatą, kawą, czy innymi smakołykami. A wszystko w guście i zgodnie z preferencjami ukochanych rodziców. Taki kosz można zamówić i kupić już gotowy, można go również przygotować samemu. Wówczas do środka można wrzucić jeszcze inne rzeczy – może wspólne fotografie, sięgające czasów waszego dzieciństwa, może karteczki ze słowami, które zawsze chcieliście im przekazać. Gwarantujemy Wam, że taki kosz sprawi im olbrzymią radość, a nawet wywoła morze łez wzruszenia.

Wśród innych prezentów warto również zwrócić uwagę na biżuterię, album ze zdjęciami, fotoksiążkę, ulubione czekoladki, a nawet telegram z czekoladek. Rodzicom z poczuciem humoru polecamy również kupić puchary dla wzorowych rodziców, koszulki z zabawnymi napisami, a także wręczyć im oprawione w ramki ich własne karykatury.

Zobacz też: http://www.malamama.pl/co-podarowac-tacie-w-prezencie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here