Kiedy sięgnąć po spersonalizowane etui na telefon?

0
647
Kiedy sięgnąć po spersonalizowane etui na telefon

Nowoczesne technologie poligraficzne zapewniają możliwość wykonywania atrakcyjnych nadruków na różnych rodzajach materiałów, również na powierzchni elastycznych tworzyw sztucznych, takich jak TPU – termoplastyczny poliuretan, z którego wykonuje się dziś większość pokrowców na telefony. Dzięki temu projektowanie etui stało się dziecinnie proste i każdy ma dziś możliwość stworzenia niepowtarzalnej obudowy na telefon idealnie dopasowanej do własnych potrzeb.

Etui z gotowych wzorów

Firmy oferujące klientom możliwość samodzielnego zaprojektowania pokrowca na telefon dysponują tysiącami zdjęć i grafik, którymi można ozdobić powierzchnię wybranego modelu etui. Duża różnorodność dostępnych wzorów pozwala na stworzenie dość oryginalnej obudowy, która sprawi, że nasze telefon będzie w wyraźny sposób odróżniał się od innych urządzeń tej samej serii. Bogaty wybór fotografii zapewnia również możliwość znalezienia takiego zdjęcia, które jest zgodne z zainteresowaniami lub specyficznym rodzajem upodobań konkretnej osoby. Decydując się na projektowanie etui z gotowych fotografii lub grafik, trzeba mieć jednak świadomość, że finalny produkt nie będzie unikatem. Co najwyżej rzadko spotykaną, pięknie wykonaną kopią.

Etui z prywatnej kolekcji fotografii

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu niepowtarzalnego efektu wizualnego, najlepszym wyborem przy projektowaniu pokrowca na telefon będzie skorzystanie z prywatnego katalogu własnoręcznie wykonanych zdjęć w formacie cyfrowym. Firmy oferujące usługę edycji własnego wzoru etui zapewniają narzędzia, które pozwolą na optymalne przycięcie zdjęcie i jego odpowiednie ułożenie na powierzchni pokrowca. Przed zaakceptowaniem samodzielnie przygotowanego projektu warto przyjrzeć się końcowej wizualizacji. Dzięki temu w przypadku nieścisłości z własnymi oczekiwaniami można zdecydować się na dodatkową korektę i ponowne przycięcie lub przesunięcie zdjęcia. Etui przygotowane z prywatnych zdjęć są zawsze niepowtarzalne, co zagwarantuje Ci ich pełną unikalność. Poza tym taki pokrowiec będzie w najlepszy sposób nawiązywał do Twoich indywidualnych zainteresowań, przygód lub wspomnień.

Samodzielne projektowanie etui to proces stosunkowo prosty, a dzięki dostępności nowoczesnych narzędzi, zapewniający możliwość osiągnięcia satysfakcjonującego efektu wizualnego. Decydując się na tego typu rozwiązanie, zyskujesz okazję do dokonania głębokiej personalizacji swojego urządzenia. W zasadniczy sposób odróżnisz je od urządzeń innych użytkowników, a przy okazji zabezpieczysz przed ryzykiem przypadkowego zarysowania obudowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here