Kursy językowe

0
2506
Kursy językowe

Chcesz nauczyć się nowego języka albo poprawić umiejętności w języku, którego kiedyś się uczyłeś? Pierwszym skojarzeniem jest szkoła językowa. Zapisując się na kurs językowy systematycznie podnosisz swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanego prowadzącego.

Kursy językowe dla średniozaawansowanych

Kursy językowe do idealna opcja dla osób, którym trudno samodzielnie zmobilizować się do nauki oraz dla osób początkujących. Jeśli należysz do pierwszej grupy to pamiętaj, że samo zapisanie się na kurs językowy nie poprawi Twoich umiejętności. Zaangażowanie i systematyczna nauka to podstawa, jednak pod okiem native speakera czy lektora łatwiej o mobilizację. Jeśli interesuje się kurs językowy, ale masz napięty grafik, możesz wybrać kurs online. Dzięki temu rozwiązaniu sam wybierasz datę i godzinę kolejnej lekcji. Przed wyborem szkoły językowej dowiedz się czy istnieje możliwość przyjścia na lekcję pokazową oraz czy zostaniesz poproszony o napisanie testu sprawdzającego znajomość języka. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć w jakich grupach i przez kogo są prowadzone zajęcia, oraz na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Przydział do odpowiedniej grupy to ważny element, jak również to, aby inny kursanci byli na podobnym poziomie.

Kursy językowe dla początkujących

Jeśli natomiast jesteś w grupie osób, które chcą nauczyć się języka od podstaw, samodzielna nauka wiąże się z ryzykiem wielu błędów, dlatego lepiej zaufać kompetentnemu lektorowi w szkole językowej. Wbrew pozorom, szkoły językowe nie oferują tylko kursów grupowych. Berlitz oferuje kursy indywidualne, więc jeśli preferujesz taką formę nauki, jest ona dostępna.

Kursy językowe dla firm

Innym rodzajem kursów językowych są kursy specjalistyczne dla firm. Ten rodzaj kursów skierowany jest do przedsiębiorstw, które chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Kursy są zorientowane na konkretną branżę, specjalistyczne słownictwo oraz umiejętności. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie firmy, co jest dodatkową wygodą.

Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować naukę wybranego języka koniecznie zapoznaj się z ofertą Szkoły Językowej Berlitz, która oferuje kursy językowe dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz firm, indywidualnie, w grupach, stacjonarnie i online. Centrum językowe posiada siedziby w największych miastach w Polsce, m. in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu czy Wrocławiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here