Modne i funkcjonalne torby na wycieczkę do miasta

0
1717
Modne i funkcjonalne torby na wycieczkę do miasta

Wyjazd turystyczny, zwłaszcza do większego miasta wymaga dokładnej analizy przedmiotów, które będą nam potrzebne. Wiele zależy np. od rodzaju transportu. Popularnością cieszą się obecnie tanie linie lotnicze. Jednak ze względu na nisko koszt samego lotu, usługi starają się nadrobić nieco wyższymi opłatami za bagaże. Wobec tego – zwłaszcza w sytuacji wyjazdu raptem kilkudniowego – warto zaopatrzyć się w dobrej jakości i stylową torbę podręczną. Najbardziej funkcjonalna jest taka, którą skutecznie można zabrać nie tylko na pokład samolotu, ale można pokazać się z nią także na mieście.

Modne torby na wyjazd

Turystkom, które chcą poczuć się atrakcyjnie podczas pobytu w wielkim mieście polecane są szczególnie torby cargo by owee. To, co je wyróżnia, to możliwość podtrzymania większego ciężaru, nawet do 60 kilogramów. Za pomocą elastycznych i regulowanych pasów o długości nawet do 100 centymetrów można ją zarówno zarzucić na ramię, jak i trzymać w rękach. W jej środku mogą bez problemu znaleźć się przedmioty różnego typu, laptop, notes, czy książka. Torby Cargo by Owee mają również pojemną wewnętrzną kieszeń oraz zawieszkę na kluczę. Dzięki suwakom nie trzeba się obawiać o zgubę tego, co dla nas ważne. Ponadto torby tego producenta są zrobione z poliamidu, materiału wodoodpornego, oraz w pełni wytrzymałego w przypadku ciężkich warunków atmosferycznych. Charakterystyczny materiał Cordura zapewnia długotrwałość toreb oraz odporność na różne przetarcia. Jest też znacznie mocniejsza niż poliester, bawełna, czy nylon, które do tej pory są najpopularniejszymi tworzywami używanymi do produkcji artykułów. Cordura pozwala też na bezproblemowe pranie w temperaturze 30 stopni Celsjusza z użyciem mydła i środków wybielających. Jeżeli brud jest trudny do usunięcia, można zastosować pranie chemiczne. Również prasowanie powinno odbywać się w niskiej temperaturze.

Jaką torbę wybrać?

Torby Cargo by Owee różnią się od siebie ze względu na wymiary. Można wybrać torbę małą, średnią, jak i dużą. Mała ma wymiary 38 centymetrów szerokości, 35 centymetrów wysokości oraz 13,5 centymetrów głębokości. Torba średnia ma z kolei wymiary 50 centymetrów szerokości, 42 centymetrów wysokości oraz 15 centymetrów głębokości. Torba duża charakteryzuje się 60 centymetrami szerokości, 42 centymetrami wysokości oraz 18 centymetrami głębokości. Torby różnią się między sobą także kolorami. W ofercie są akcesoria w barwie czerwonej, czarnej, szarej, różowej, błękitnej, pomarańczowej, czy zielonej. Ceny torby wahają się w granicach 300 do 400 złotych. Atrakcyjnie wygląda także klasyczna szara torba, która nie tylko przyciągnie uwagę osób z zewnątrz unikatowym stylem, ale i pozwoli umieścić nadbagaż z walizek. Przydaje się więc także na dalekie i dłuższe wyjazdy. Akcesoria można zamówić w dobrych sklepach internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here