Najciekawsze zaproszenia na wesele

0
1309

Szukasz ładnych, oryginalnych i ciekawych zaproszeń na wesele? Nie chcesz mieć typowych, nudnych wzorów? A może po prostu wciąż szukasz inspiracji na motyw ozdób weselnych? Jeśli chociaż jedna odpowiedź na zadane pytania brzmi „tak”, to coś dla Ciebie!

Skromność jest nudna!

Wesele to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. To uroczyste połączenie ze sobą dwóch rodzin, stworzenie zupełnie nowych relacji, planowanie wspólnej przyszłości. Każdy ślub jest tak samo wyjątkowy i powinien być tak samo doceniany i celebrowany. Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne są zaproszenia na wesele. Nie tylko dlatego, że zawierają informację gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia ślubna i przyjęcie weselne. Zaproszenie, po części, dyktuje charakter imprezy, pokazuje czy będzie to bardziej wytworna i elegancka uroczystość, czy półformalna i z żartobliwym charakterem impreza. 

Nikt nie stworzył jednego, idealnego wzoru na ten dzień, nie musisz trzymać się więc sztywnych, wyznaczonych przez tradycję ram. Postaw na coś, co sprawi Ci najwięcej przyjemności, co najlepiej odda ducha waszego związku. Jesteście parą prawników, która lubi się dobrze bawić? Co powiesz na zaproszenie stylizowane na akta sprawy? Albo z zabawnym rysunkiem na pierwszej stronie, przedstawiającym parę młodą? Postaw na kreatywność, wrzuć na luz, stwórz takie zaproszenie, o którym Twoi goście zbyt szybko nie zapomną i będą wspinać aż po wasze złote gody!

Idź za ciosem, zabawa dodatkami

Na zaproszeniach nie kończą się ciekawe dodatki, które mogą pojawić się na Twoim weselu. Modnym dodatkiem do butelek, są personalizowane zawieszki lub naklejki na nie. Możesz zaprojektować swoją własną, z zabawnym napisem lub z waszymi imionami, dodając wódce weselnej charakteru i uroku. A jeśli planowane jest wesele bezalkoholowe, takie same zawieszki znakomicie sprawdzą się na butelkach z wodą i innymi napojami, którymi będzie wznoszony toast. 

Jeśli szukasz inspiracji na prezent dla rodziców pary młodej, pomyśl o kalendarzu stworzonym z waszych wspólnych zdjęć. To urocza pamiątka, na której można zaznaczyć ważne dla rodziny daty, w tym datę pierwszej rocznicy ślubu, którą możecie razem uczcić. Możecie też opracować śpiewniki z ulubionymi piosenkami młodej pary, wydrukować je w komplecie z zaproszeniami i wśród gości zorganizować karaoke dla młodej pary, jako jedną z zabaw weselnych. A jeśli podjęliście decyzję o ulokowaniu gości na kilku stołach, zamiast na jednym, długim i stworzenie stołów dla dzieci, singli itp., to warto zainwestować w urocze winietki, na których można umieścić imiona gości, wskazujące im ich miejsca. Do pary dobierz pasujące ramki z numerami stołów, a także plansze, ustawiane przy wejściu do sali weselnej, informujące, w którym miejscu i przy którym stoliku należy szukać swojego krzesła. Wszystkie te dodatki możesz stworzyć w jednym motywie przewodnim. Zaprojektuj swoje wesele marzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here