NERF x Fortnite = totalna zabawa

0
2441

Poszukujesz nowej wyrzutni z kolekcji NERF? Być może zainteresuje Cię najnowsza kolekcja, powstała w kolaboracji z autorem gry komputerowej Fortnite. Ożyw swoje rozgrywki i NERF-bitwy dzięki zestawowi blasterów Nerf Fortnite firmy Hasbro. Każdy z miotaczy najnowszej kolekcji odwzorowuje wygląd i kolory tych używanych w grze wideo (z odrobiną koloru pomarańczowego charakterystycznego dla Nerf). Nowa seria wyrzutni obejmuje modele SP-L i AR-L, każdy sprzedawany osobno.

Czym dokładnie się wyróżniają?

Model NERF Fortnite SP-L jest tym mniejszym z dwóch. Został wyposażony w sześć rzutek Nerf Elite i zdejmowane mocowanie lufy. Aby go załadować, należy pociągnąć suwak do tyłu. Jednocześnie możesz załadować do środka maksymalnie trzy strzałki. Następnie wystarczy pchnąć suwak z powrotem do przodu i pociągnąć za spust, aby wystrzelić jedną strzałkę. Co ciekawe, aby ponownie wystrzelić, musisz przesunąć suwak do tyłu, a następnie ponownie do przodu przed każdym pociągnięciem za spust. Fajne jest w tym modelu to, że można z niego strzelać zarówno z nasadką do lufy lub bez niej, ale z lufą wygląda on zdecydowanie fajniej. Co ciekawe, ta niewielka wyrzutnia NERF pozwala wyrzucać strzałki na odległość aż do 20 metrów.

Tymczasem model AR-L to potężny blaster zasilany bateryjnie, który jest wyposażony w 20 rzutek Nerf Elite. Posiada 10-rzutkowy magazynek, który można łatwo załadować. Aby wystrzelić, musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk przyspieszenia, aby najpierw uruchomić silnik, a następnie pociągnąć za spust, aby wystrzelić pojedynczą strzałkę. Z tą wyrzutnią możesz wystrzelić lotki na odległość aż do 25 metrów. W dosięgnięciu celu pomogą Ci dwa składane przyrządy celownicze, jeden z przodu i jeden z tyłu, a także współpracująca z systemem szyna taktyczna Nerf do dodawania akcesoriów.

Dzięki tym zabawkom fani Nerf i gry komputerowej Fortnite mogą cieszyć się replikami blasterów, które nie tylko mają potężną moc, ale i wyglądają świetnie. Będziesz pod wielkim wrażeniem odległości na jaką wystrzelisz pociski z każdego blastera. Bez wątpienia każda z tych broni byłaby świetnym dodatkiem do Twojego arsenału Nerf.

Nowe wyrzutnie NERF x Fortnite to świetny sposób na odgrywanie scen znanych nam z gry Fortnite na własnym podwórku. Jesteśmy przekonani, że nie tylko dzieci, ale i starsi fani będą się dobrze bawić z ich pomocą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here