Opakowania ozdobne – wersja: elegancki minimalizm

0
954
Opakowania ozdobne

Prezent na gwiazdkę, z okazji urodzin, imienin, rocznicy czy prezent biznesowy – każdy wymaga estetycznego zapakowania. Zawsze najlepiej sprawdzi się eleganckie opakowanie kartonowe takie jak pudełko czy torebka.

Opakowanie prezentu jest równie ważne jak sam podarunek. Nie może być zapakowany byle jak i w przypadkową torebkę. Inne opakowanie będzie odpowiednie dla dziecka, a inne dla klienta, jednak ekskluzywne opakowanie kartonowe pasuje do wielu okazji, a przy tym jest ekologiczne, gdyż wykonane z papieru. Do zapakowania większych prezentów można użyć pudełek, a mniejszych torebek albo pudełeczek.

Żeby opakowanie prezentowe było efektowne, wcale nie musi być strojne. Oczywiście wiele zależy od okazji, podczas której wręczany jest prezent, a także kim jest dla nas obdarowany. Praktycznie zawsze, może oprócz prezentu dla dziecka, idealnym sposobem na zapakowanie podarunku jest  eleganckie opakowanie kartonowe, a wybór takich jest dość spory.

Ekskluzywne opakowania kartonowe

W ofercie RAJA znaleźć można wiele tego typu opakowań prezentowych, tj.:

  • pudełka prezentowe zamykane na magnes
  • torebki papierowe z samoprzylepnym zamknięciem
  • torebki lakierowane z klapką
  • pudełeczka na biżuterię
  • pudełeczka satynowe z wstążką.

Pudełka prezentowe zamykane na magnes

To jedne z bardziej eleganckich opakowań kartonowych w ofercie. Są bardzo estetyczne – mają gładkie, satynowe wykończenie, są wykonane ze sztywnej tektury o dużej gramaturze i pokryte papierem powlekanym błyszczącym. Zamknięcie na magnes ułatwia otwieranie. Występują w 2 wersjach kolorystycznych: czarne ze srebrnymi brzegami oraz w kolorze taupe z białymi brzegami. Są dostępne również w wersji eko, czyli w kolorze brązowym – można je poddać recyklingowi. Ten rodzaj świetnie nadaje się do pakowania prezentów w stylu naturalnym – można do nich dobrać wstążkę z rafii, kartonowy bilecik, a jako dekorację suszone owoce czy szyszki.

Pudełka prezentowe na magnes nadają się także do dekoracyjnej prezentacji produktów oraz do przechowywania.

Torebki papierowe z samoprzylepnym zamknięciem

Torebki sprawdzą się do zapakowania mniejszych przedmiotów. Są praktyczne – mają szeroką klapkę i samoprzylepne zamknięcie. Do tego są pojemne z uwagi na boczne zakładki i rozszerzane dno, które stabilizuje opakowanie. Są dostępne w 3 kolorach: srebrnym, złotym oraz czarnym z eleganckim również czarnym wzorem.

Torebki lakierowane z klapką

W ofercie dostępne są także torebki lakierowane – wykonane z miękkiego, powlekanego i błyszczącego papieru. Posiadają praktyczną szeroką klapkę i boczne zakładki, dzięki czemu są dość pojemne. Można je kupić w 3 klasycznych kolorach: białym, czarnym i czerwonym.

Pudełeczka satynowe z wstążką

Ekskluzywnym opakowaniem kartonowym są również satynowe pudełeczka przyozdobione wstążką. Składa się je poprzez naciśnięcie boków – co jest bardzo praktyczne. Są wykonane z grubego kartonu o błyszczącej fakturze. Dostępne w 2 wersjach kolorystycznych: srebrne z perłowoszarą taśmą i białe ze złotą taśmą.

Pudełeczka na biżuterię

Do biżuterii i małych akcesoriów świetnie nadają się pudełeczka niewielkich rozmiarów. Dzięki nim prezent wygląda naprawdę elegancko. Są wykonane ze sztywnego kartonu. Można je szybko zamknąć przez naciśnięcie boków.

Szeroki wybór eleganckich opakowań kartonowych można znaleźć w sklepie: https://www.rajapack.pl/opakowania-ozdobne/woreczki-torebki-pudelka-na-prezenty_C2313.html

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here