Poznaj e-papierosy

0
1098
Poznaj e-papierosy

Szeroki wybór smaków oraz niezwykły, designerski wygląd zachęcają coraz więcej osób do wybierania e-papierosa. Przyjrzyjmy się bliżej, jak działają elektroniczne papierosy oraz jakie zalety może nieść ze sobą wapowanie.

E-papierosy – jak działają?

Działanie e-papierosów nie opiera się na spalaniu, jak w przypadku tradycyjnych papierosów. Nośnikiem aromatów oraz nikotyny jest w nich roztwór propylenu glikolowego i gliceryny, który ulega podgrzaniu do temperatury 200-250 stopni Celsjusza. Dzięki temu do organizmu wapującego dostaje się nikotyna, a on sam może poczuć przyjemny smak i aromat podgrzanego olejku.

Taki sposób podgrzewania i odparowywania związków sprawia także, że nie wydzielają się substancje smoliste, które byłyby efektem spalania tradycyjnego tytoniu. Co więcej, brak ostrego, charakterystycznego dla tradycyjnych papierosów dymu może być kolejną zachętą do wybrania tego nowoczesnego odpowiednika.

Wygląd, który przyciąga spojrzenia

E-papierosy są ciekawą alternatywą nie tylko ze względu na inny sposób dostarczania nikotyny do organizmu. Również ich nietuzinkowy, nowoczesny design sprawia, że stają się one obiektem pożądania osób podążających za trendami. Patrząc na niezwykłe, eleganckie egzemplarze, po prostu chce się je mieć. Kuszą nawet tych, którzy do tej pory nie palili, stąd tym bardziej nie można się dziwić, iż zaczynają stawać się niezbędnym gadżetem dla palaczy. Możliwość wyboru przeróżnych modeli i kolorów sprawia, że przyjemność wynikająca z palenia jest tym większa.

Niesamowite smaki na każdy dzień tygodnia

Dodatkową zaletą i zdecydowaną przewagą elektronicznych papierosów nad tradycyjnymi jest to, że na rynku istnieje wiele liquidów i olejków, które można w nich wykorzystać. Bez wątpienia sprostają one nawet najbardziej śmiałym wymaganiom wobec smaku i zapachu.

Dzięki szerokiej gamie smaków elektroniczne papierosy po prostu się nie nudzą. A kiedy nawet wszystkie zostałyby już wypróbowane, można pokusić się o stworzenie własnego liquidu z dostępnych na rynku premixów. Taka zabawa w „alchemika” niejednej osobie sprawi dodatkową radość, przez co przyjemność z palenia również będzie większa. A czy wyobrażasz sobie, jak zaskoczeni będą znajomi, kiedy poczęstujemy ich własnym produktem?

Co więcej, aromat dymu z e-papierosów jest o wiele przyjemniejszy niż tego pochodzącego z tradycyjnego tytoniu. Doceniają go nawet osoby niepalące, znajdujące się w najbliższej okolicy wapera.

Dodatkowe akcesoria

E-papierosy stały się nie tylko alternatywą dla palących, ale również zapanowała na nie moda ze względu na ich niebanalny i nowoczesny wygląd. Z myślą o tych, którzy lubią pokazać swój styl i preferują personalizację swoich urządzeń, powstały liczne gadżety przeznaczone do elektronicznych papierosów. Można do nich zaliczyć na przykład silikonowe etui, które ochroni urządzenie przed zniszczeniem. Ciekawym dodatkiem może być również silikonowa smycz, albo gumka vapeband, która służy do ochrony szkła w atomizerach.

Artykuł powstał dzięki współpracy ze sklepem internetowym i siecią sklepów z asortymentem dla e-palaczy Liquider Store.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here