Program księgowy dla biura rachunkowego

0
1225
Program księgowy dla biura rachunkowego

Program księgowy dla biura rachunkowego mb24.pl to tani program księgowy dla biur rachunkowych. Pozwala on na korzystanie z profesjonalnego oprogramowania dla firm zajmujących się rachunkowością, bez konieczności kupowania programu na płycie CD.

Oprogramowanie dla biur rachunkowych online dostaje się w formie subskrypcji miesięcznej, która wynosi 45 złotych za miesiąc użytkowania. Aktualnie na stronie mb24.pl obowiązuje promocja, w związku z czym program może nabyć w cenie 9 zł za miesiąc, co czyni go niesamowicie atrakcyjnym cenowo. Mb24.pl to najlepszy program kadrowo płacowy dla biur rachunkowych w stosunku jakości do ceny. Dodatkowo istnieje możliwość wypróbowania go zupełnie za darmo, dzięki miesięcznemu okresowi testowemu. Jeśli program nie będzie spełniał naszych oczekiwań, możemy w dowolnym momencie anulować darmową subskrypcję, bez żadnych konsekwencji. Coraz więcej firm oferujących dostęp do swoich usług w formie miesięcznej subskrypcji decyduje się na wprowadzenie okresu próbnego. Jest to świetny chwyt marketingowy, ponieważ okres próbny sprawia, że z usługi mogą skorzystać nawet osoby, które pierwotnie w ogóle nie były zainteresowane naszą ofertą.

Jakiś czas temu taki okres testowy oferowała na przykład platforma Netflix, czyli platforma na której możemy oglądać filmy i seriale. Dochodziło jednak do pewnych nadużyć w związku z okresem próbnym, dlatego został on wycofany. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki okresowi próbnemu wiele osób w ogóle zainteresowało się Netflixem i stało się aktywnymi subskrybentami, którzy co miesiąc odnawiają swój pakiet. Program dla biur rachunkowych mb24 jest nieco tańszy niż Netflix, a w dodatku korzystanie z tego typu oprogramowania wśród biur rachunkowych powinno być rzeczą niezbędną, więc myślę że znajdzie on swoje grono odbiorców. Oprócz programów rachunkowych online istnieje również mnóstwo programów, które możemy zakupić na płytach CD lub DVD, jednak jest to o wiele mniej praktyczne rozwiązanie, ponieważ płytę można zgubić lub zniszczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here