Xiaomi FIMI X8 SE – czy warto?

0
1434

Szukasz doskonałego pomysłu na prezent dla kogoś, kto jest miłośnikiem najnowszych technologii? W takim razie dron może być interesującym pomysłem, którym bez wątpienia Twój przyjaciel lub członek rodziny nie pogardzi – niezależnie od tego, na jaką okazję otrzyma on taką konstrukcję. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy Xiaomi FIMI X8 SE to dobra inwestycja, która będzie maksymalnie satysfakcjonująca.

Firmy Xiaomi prawdopodobnie nie musimy przedstawiać, ponieważ w bardzo krótkim czasie zyskała ona ogromną światową popularność. Początkowo mogło wydawać się, że marka to kolejny chiński producent sprzętu o maksymalnie wydajnych parametrach i niskich cenach, który nie dba o jakość i bezpieczeństwo użytkowników. Z czasem okazało się jednak, że nie mogliśmy się bardziej mylić. Doskonałym dowodem na to jest model drona Xiaomi FIMI X8 SE, który charakteryzuje się doskonałym wykonaniem, dbałością o najdrobniejsze detale i przede wszystkim super ceną w porównaniu z innych konstrukcjami dostępnymi na rynku.

Xiaomi, czy inni?

Można powiedzieć, że każda marka wykorzystuje podobne parametry. Często asortyment nie różni się znacząco pod względem jakości, więc jeśli mamy pewność, że Xiaomi FIMI X8 SE to porządny sprzęt, po co mamy przepłacać za droższe zamienniki? Trzeba przyznać, że jest to świetne pytanie, zwłaszcza jeśli dodamy fakt o ilości kompatybilnych akcesoriów, których nikomu nie powinno brakować. Jeśli zatem planujesz zakup średniej klasy drona za kilka tysięcy złotych, Xiaomi FIMI X8 SE prawdopodobnie zaoferuje lepsze parametry w cenie niższej o połowę.

Nie zapomnij o akcesoriach

Wspomnieliśmy o dodatkowych akcesoriach. Czy to oznacza, że sam Xiaomi FIMI X8 SE może okazać się niewystarczający? Otóż biorąc pod uwagę, że w zestawie mamy zazwyczaj wyjątkowo standardowe dodatki, warto rozbudować swój komplet wyposażenia od takie propozycje jak dodatkowe akumulatory. To chyba niemal podstawa, chociaż w ofercie firmy znajdziemy ich o wiele więcej. Zachęcamy jednak, by każdy zapoznał się z nimi samodzielnie.

Dron na początek?

Xiaomi FIMI X8 SE to bez dwóch zdań doskonały dron dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmowaniem, lecz mają już pojęcie na temat sterowania tego typu konstrukcjami. W innym wypadku mogłoby dojść do kolizji, a niemniej szkoda sprzętu za około 2000 złotych, skoro mogliśmy do tego celu wykorzystać asortyment za zaledwie ¼ tej kwoty. Podsumowując.: umiesz lata i chcesz nauczyć się filmować? Xiaomi FIMI X8 SE jest doskonałym wyborem dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here