Soczewki kolorowe – co nowego?

0
2976
Soczewki kolorowe – co nowego?

Jesteś wielkim fanem kolorowych szkieł kontaktowych i już nie możesz się doczekać, by wypróbować coś nowego i niespotykanego na swoich oczach? Trafiłeś idealnie, ponieważ dzisiaj przygotowaliśmy krótkie zestawienie nowości i bestsellerów wśród soczewek kolorowych, dzięki czemu możesz być na bieżąco z trendami i już teraz zdecydować, która para szkieł będzie należeć wkrótce do Ciebie.

Dla nieśmiałych i skromnych

Zmiana koloru oczu nie zawsze musi kojarzyć się wyłącznie z drastyczną metamorfozą. Soczewki kolorowe wcale nie muszą zmieniać naszych brązowych oczu na błękitne, a zielonych na różowe. Dostępnych jest także wiele modeli szkieł podkreślających naturalną barwę oczu, dzięki czemu można skutecznie pogłębić kolor lub delikatnie go rozjaśnić. Możliwości jest naprawdę wiele, a gwarantujemy, że nie przeżyjesz szoku, widząc swoje odbicie w lustrze w jednych z poniższych soczewek, a co za tym idzie taka zmiana nie będzie mocno widoczna na pierwszy rzut oka.

Mamy do zaoferowania dwie niepowtarzalne marki soczewek kolorowych, które na pewno przypadną Ci do gustu, dzięki swojej strukturze, właściwościom nawilżającym i efektowi końcowemu. Pierwsze z nich to soczewki FreshLook ColorBlends od producenta Ciba Vision/Alcon, które przede wszystkim są wykonane z hydrożelu i wyróżniają się nową technologią barwienia 3 w 1. Oznacza to, że odwzorowana na nich tęczówka w postaci trójkolorowych punktów łudząco przypomina naturalną powierzchnię soczewki oka, a przy tym delikatnie podkreśla głębię ciemnego koloru oczu lub nadaje wyrazistości jasnym barwom.

Naszym drugim typem są soczewki Zeiss o nazwie Contact Day 30 Colours, które również podkreślają naturalne piękno oczu, wydobywając z nich pełniejszą gamę kolorów i intensywniejsze zabarwienie. W rezultacie oczy wydaje się być świeższe, zdrowsze i przede wszystkim szczęśliwsze niż zwykle.

Dla oczekujących zmian

Teraz przejdziemy do soczewek kolorowych, które znane są głównie ze 100% pokrycia naturalnego koloru zupełnie inną barwą. W ten sposób możesz uzyskać kompletnie odwrotny odcień, gdzie absolutnie nie będzie widoczna Twoja pierwotna barwa tęczówki. Jednocześnie nie musisz martwić się o efekt sztucznego przykrycia i widocznej ingerencji w swój wygląd, ponieważ marka ta doskonale poradziła sobie z ukryciem niedoskonałości i odwzorowaniem prawdziwych odcieni oczu.

Mowa oczywiście o MaxVue Vision, który stworzył całą serię soczewek zmieniających kolor ColourVue. Znajdziesz tam m.in. takie modele jak: Big Eyes, Eyelush, Elegance, Glamour czy Glow. Każde z nich cechują się zupełnie innymi właściwościami dodatkowymi, oprócz całkowitego przykrycia naturalnego koloru. Producent ten posiada szeroki wybór kolorów, jednak największą zaletą są ich cechy specyficzne, jak na przykład efekt mokrych oczu, błyszczących źrenic albo optycznie powiększonych tęczówek, co w rezultacie prezentuje się niebanalnie, maksymalnie naturalnie i bardzo ciekawie.

Dla głodnych wrażeń

Ostatnie kolorowe soczewki do zaproponowania od nas to również dzieło tego samego producenta – MaxVue Vision, który zaprojektował i wyprodukował szkła zmieniające nie tylko kolor Twoich oczu, ale również ich kształt. Są to soczewki ColourVue Crazy Lens, które z pewnością zrobią istny szał na balu karnawałowym, imprezie halloweenowej czy sylwestrowej. Masz do wyboru około 70 różnych wzorów soczewek, z pośród których znajdziesz coś interesującego dla siebie. Są to soczewki nowej generacji, dzięki czemu komfort ich noszenia jest na najwyższym poziomie, a dodatkowe zalety w postaci zmienionych kształtów i motywów na soczewkach świadczą tylko o ich innowacyjności i szerokim zastosowaniu.

Duży wybór kolorowych soczewek znajdziesz w sklepie mylenshop.com
https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-kolorowe-615.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here