Sylwester 2019 – jak się przygotować?

0
4363
Sylwester 2019 - jak się przygotować?

Sylwestrowa noc dla wielu jest symbolicznym czasem pożegnania ze starym rokiem i przywitania nowego, niosącego nowe nadzieje i wyzwania. To czas wielkich imprez, na których każda z nas chce wyglądać olśniewająco. Zobaczmy co zrobić, by wyglądać pięknie w Sylwestra.

Jak wyglądać pięknie w Sylwestra?

Musimy pamiętać, że za piękny wygląd odpowiada nasze samopoczucie i kondycja. Gdy mamy trudny i stresujący czas, nie odżywiamy się zdrowo i brakuje nam czasu na sen, to trudno się dziwić, że nasza skóra jest poszarzała i nijaka. Jeśli zatem chcemy w Sylwestrową Noc wyglądać wspaniale, to musimy zadbać o nasze ciało kompleksowo.

Już kilka tygodni przed Sylwestrem warto zacząć się zdrowiej odżywiać, a fast food i słodycze zastąpić warzywami, owocami i ruchem. Już po kilku dniach od takiej zmiany zauważymy, że nasza skóra wygląda lepiej, ciało jest mniej opuchnięte i czujemy się lżejsze.

Zabiegi kosmetyczne na Sylwestra

Przed imprezą sylwestrową warto również wybrać się do kosmetyczki, która pomoże nam poprawić wygląd naszej skóry. Wskazane są przede wszystkim zabiegi na twarz, dłonie i stopy. Jeśli planujemy mocno wydekoltowaną kreację, to powinniśmy również zadbać o wygląd szyi, ramion i pleców.

Dobrym pomysłem są zabiegi poprawiające wygląd skóry, dotleniające ją czy odżywiające. Można zdecydować się na peeling kawitacyjny, który oczyści skórę lub mikrodermabrazję diamentową, a następnie na nałożenie maseczki odżywczej. Dzięki oczyszczeniu skóry przed zabiegiem, substancje odżywcze zawarte w kosmetykach lepiej się wchłoną i efekty ich działania będą lepiej widoczne.

Przed Sylwestrem warto również zadbać o dłonie i stopy. Proponujemy wykonać manicure i pedicure pamiętając o tym, by dopasować sposób dekoracji paznokci do kreacji, którą mamy w planie założyć. To zabiegi wykonywane niemal w ostatniej chwili, podobnie jak ostatnie poprawki przy regulacji brwi oraz uzupełnienie rzęs, jeśli były zagęszczane.

Dzień przed Sylwesterem pamiętajmy, żeby się dobrze wyspać, bo żadne zabiegi kosmetyczne czy makijaż nie pomogą, jeśli będziemy zmęczone i niewyspane. Podkrążone oczy po nieprzespanej nocy na pewno nie dodadzą nam uroku, więc zróbmy wszystko, by odpowiednio wypocząć przed Sylwestrem.

Jeśli w naszych przygotowaniach do Sylwestra uwzględnimy wszystkie powyższe elementy, to w dzień Sylwestra pozostanie nam tylko zrobienie fryzury i makijażu oraz założenie cudownej kreacji. A potem już tylko czas na świetną zabawę do białego rana, która z pewnością będzie udana. Skorzystaj z usług salonu kosmetycznego J’adore Instytut aby wyglądać pięknie każdego dnia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here