Telewizja online w telefonie – poznaj Orange TV Go!

0
1498
Telewizja online w telefonie

Do oglądania wcale nie jest potrzebny telewizor, a żeby obejrzeć mecz lub kolejny odcinek ulubionego serialu wcale nie trzeba wrócić na konkretną godzinę do domu. Dzięki telewizji online można oglądać mecze, filmy, seriale i programy na swoim smartfonie! Jak działa to rozwiązanie? Przyjrzymy się mu na przykładzie Orange TV Go!

Orange TV Go – mobilna telewizja i filmowe hity na żądanie

Orange TV Go to usługa dostępna dla abonentów Orange, którzy korzystają już z telewizji domowej tego operatora. Za niewielką dodatkową opłatą, zyskują oni dostęp do mobilnego serwisu za pośrednictwem aplikacji (smartfony oraz tablety) lub strony internetowej (laptopy, komputery stacjonarne), w którym mogą oglądać kanały z pakietów dostępnych stacjonarnie w domu. Nie ma natomiast znaczenia czy telefon w Orange jest na abonament czy na kartę.

Dzięki Orange TV Go można oglądać telewizję w telefonie i cieszyć się tymi samymi kanałami, co na dużym telewizorze w salonie. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą przegapić ważnych dla siebie programów nawet podczas wyjazdu, wakacji, czy będąc po prostu poza domem. Więcej na ten temat można przeczytać pod tym linkiem: https://doladowania.orange.pl/oferta/tv-go/.

Telewizja Orange na telefonie – o tym warto pamiętać

Aby oglądać telewizję online w telefonie, niezbędne jest, aby smartfon był połączony z internetem. Może być to dowolna sieć Wi-Fi lub mobilny internet LTE. W tym drugim przypadku, warto jednak pamiętać, że telewizja online zużywa transfer danych. Jeśli więc dostępny pakiet internetowy nie jest duży, warto jednak rozważyć połączenie z otwartą siecią Wi-Fi w okolicy. Alternatywnie można obniżyć jakość transmisji lub poszukać atrakcyjnych ofert na pakiety internetowe. W przypadku Orange TV Go również na to jest rozwiązanie.

Darmowe gigabajty – idealne do oglądania mobilnej telewizji

Każdy użytkownik oferty na kartę Orange, który doładuje swoje konto za pośrednictwem serwisu: https://doladowania.orange.pl/ może liczyć na bonusowe 5 GB internetu! Bez względu na wysokość doładowania. Kwota wpływać będzie jedynie na datę ważności dodatkowego pakietu. Ta wynosi od 2 do 14 dni.

Do poprawnego działania Orange TV Go wystarczy transfer danych o prędkości około 1 MB/s. Przy takim tempie transferu, bonusowy pakiet 5 GB może starczyć nawet na 10 godzin ciągłego dostępu do mobilnej telewizji – w sam raz, żeby obejrzeć cały sezon ulubionego serialu!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here