White Widow – ziarenka w Twojej kolekcji konopnej

0
641
White Widow - ziarenka w Twojej kolekcji konopnej

Wielu kolekcjonerów decyduje się na wybór takich nasion, które pomogą im stworzyć unikatowy i wyjątkowy zbiór, w którym znajdą się najbardziej rozpoznawalne i najchętniej wybierane odmiany. W ostatnim czasie duże zainteresowanie wywołała istniejąca już od ponad dwóch dekad odmiana White Widow. Jest ona uważana przez fanów konopi za jedną z najlepszych kiedykolwiek wytworzonych. Jej ziarenka kolekcjonerskie mogą wnieść do Twojej gablotki nową jakość oraz odświeżyć jej profil. Poniżej przyglądamy się tej odmianie z bliska oraz podpowiadamy w czym tkwi jej wyjątkowa jakość, a także jak i gdzie warto się zaopatrzyć w ziarenka White Widow. 

White Widow i jej niezwykła historia

White Widow, choć powstał nieco wcześniej, to jednak popularność uzyskała dopiero w połowie lat dziewięćdziesiątych. Doszło do tego na skutek udziału w konkursie High Times Cannabis Cup, w którym White Widow zajęła pierwsze miejsce. Odbiorcy pokochali White Widow za wyjątkowe właściwości użytkowe i hodowlane, a także ze względu na jej potencjał genetyczny.

White Widow w wersji oryginalnej i nie tylko

Problematyczny może okazać się wybór pomiędzy różnymi odmianami White Widow, a dokładnie – pomiędzy różnymi źródłami jej pochodzenia. Poszczególne oferowane w seedbankach odmiany White Widow mogą różnić się genetyką oraz źródłowymi fenotypami. Najpopularniejsze nasionka oferuje Mr Nice Seedbank, którego produkty są najbardziej zbliżone do słynnej odmiany nagrodzonej w 1995 roku. 

Rozmaite dalsze szczepy Whie Widow zostały wyprodukowane w innych seedbankach. Posłużyły też do wytworzenia nowych ciekawych odmian – takich jak Shark Shock, El Nino, Neville’s Haze, White Rhino, Super Silver Haze. 

Jak i gdzie kupować White Widow?

Aby mieć pewność, że nabywasz nasionko w pełni zgodne z genotypem odmiany, warto korzystać wyłącznie z oferty uznanych seedbanków i sklepów konopnych. Polecamy zapoznać się dokładnie z oferowanymi w poszczególnych miejscach ziarenkami oraz na podstawie zawartości asortymentu dokonać wyboru. Odradzamy korzystanie z ofert sklepów podejrzanych lub zaopatrujących się u prywatnych dostawców. 

Warto też zwrócić uwagę na sposób przechowywania i pakowania ziarenka na czas transportu. Dobrej jakości dostawca powinien umieścić nasiono w hermetycznie szczelnym pojemniku, gdzie będzie bezpieczne i odizolowane od niszczących wpływów czynników zewnętrznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here