Zafunduj sobie bezinwazyjny lifting!

0
1222
Zafunduj sobie bezinwazyjny lifting

Lifting twarzy przeprowadzany na stole chirurga plastycznego jest zabiegiem inwazyjnym, polegającym na fizycznym naciągnięciu skóry. To jednak zabieg szalenie kosztowny, bolesny i dający efekty, które po latach nie prezentują się zbyt korzystnie. Dlatego lifting u chirurga powinien być ostatecznością – a gdy na skórze dopiero zaczęły być widoczne pierwsze zmarszczki, lepiej zafundować sobie bardzo dobry krem na zmarszczki i cieszyć się młodym, świeżym wyglądem bez ingerencji skalpela!

Po co kobiecie lifting?

Nawet najpiękniejsze ubrania i najbardziej misterna fryzura nie są w stanie ukryć wieku kobiety, który w szczególności uwidacznia się na jej twarzy. Skóra na twarzy, szyi i dekolcie jest najbardziej cienka, dlatego też niezwykle krucha. Jest również szalenie mimiczna – każdego dnia wykonujemy za pomocą mięśni twarzy tyle ruchów, że skóra po prostu załamuje się, tworząc nieefektowne bruzdy. Dodatkowo twarz stale jest odsłonięta, a więc narażona na słońce, wiatr, mróz i wysuszenie na skutek tych czynników. To dlatego skóra twarzy kobiety z wiekiem zaczyna tracić na jędrności i staje się po prostu mniej atrakcyjna – ponieważ zmarszczki powszechnie uważane są za oznakę starości, czyli mniejszej atrakcyjności fizycznej. Lifting u chirurga plastycznego swego czasu był jedyną znaną metodą na to, aby zmarszczki wyprostować i zapewnić skórze gładkość.

Czy bardzo dobry krem na zmarszczki może zastąpić lifting?

Jeśli kobieta czuje, że jej skóra zaczyna tracić jędrność, może sięgnąć po bardzo dobry krem na zmarszczki, który będzie w stanie poprawić ten mankament jej urody. Dzisiejsze możliwości przemysłu kosmetycznego są tak rozległe, że nie dziwi już nikogo fakt, że w zwykłym kremie do codziennej pielęgnacji skóry na dzień i na noc może być zawartych tyle świetnych, liftingujących związków. Jak one działają? Przede wszystkim zagęszczają skórę, wprowadzając do niej substancje, które odbudowują strukturę skóry i poprawiają jej stan. Wyrównują koloryt, utrzymują maksymalny poziom nawilżenia, odpowiadającego za jędrność skóry. Do tego są w stanie nawet wymodelować owal twarzy, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczy wygląd! Nic dziwnego, że coraz mniej kobiet decyduje się na lifting, skoro mogą skorzystać z dobrodziejstw kremów na zmarszczki najnowszej generacji!

Lifting krok po kroku

Aby zaobserwować przeciwzmarszczkowe efekty, jakie daje bardzo dobry krem na zmarszczki, trzeba trochę cierpliwości, ale z pewnością się toopłaci. Najlepsze kosmetyki z górnych półek są w stanie zagwarantować widoczną poprawę gęstości i spłycenie zmarszczek u kobiet z cerą dojrzałą już po kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania kremu, a po pierwszym zastosowaniu lekką poprawę wyglądu skóry. Zamiast wydawać majątek na poprawianie swoich głębokich zmarszczek u chirurga, wystarczy udać się do drogerii i kupić dobrej jakości kosmetyk o silnie przeciwzmarszczkowym działaniu. Nad takimi liftingującymi kremami pracują najlepsze laboratoria na całym świecie i z roku na rok są w stanie uzyskiwać coraz lepsze, bardziej spektakularne efekty! Stąd też robiąc mamie czy babci prezent w postaci takiego kremu, wcale nie popełnia się faux-pas – to naprawdę duży ukłon w stronę ich kobiecego piękna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here