Disco Polo Live, czyli Disco Stars Live – impreza na promie na środku Bałtyku!

0
1036
Disco Polo Live

Pożegnaj lato z przytupem w rytmie ulubionego polskiego disco! Disco Stars Live to wyjątkowy sposób, by przedłużyć nieco wakacyjne szaleństwo i zafundować sobie dodatkowy wieczór pełen niezapomnianych wrażeń. Koniec wakacji nie musi przecież oznaczać całkowitego zatopienia się w świecie pracy oraz domowych obowiązków. Jeśli chcesz przywitać jesień śpiewająco, koniecznie weź udział w kolejnej edycji słynnego rejsu promem do Szwecji organizowanego przez StenaLine: imprezy Disco Stars

Disco Polo Live – Sławomir, koncert na promie

Sławomir Zapała dał się poznać miłośnikom muzyki disco polo już w 2015 roku, gdy jako artysta solowy wydał kilka swoich pierwszych kawałków. Aneta, Ni mom hekatara czy Megiera szybko zaskarbiły sobie uwagę pierwszych słuchaczy. Prawdziwy rozgłos na miarę obecności przy okazji każdej ważniejszej imprezie krajowej, jak festiwale polskiego disco czy Sylwestry, przyniosła mu jednak Miłość w Zakopanem – w 2017 roku.

Sława Sławomira wynika też ze stworzenia i rozpowszechnienia nurtu muzycznego Rock Polo. Od tego czasu muzyk ma nie tylko stale zajęty terminarz koncertowy, ale także występuje w wielu produkcjach telewizyjnych, w tym jako prowadzący teleturniej Big Music Quiz czy uczestnik programów rozrywkowych Twoja twarz brzmi znajomo (Polsat), To tylko kilka dni (TTV) oraz Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami (Polsat).

Nic więc dziwnego, że na wielkiej imprezie Disco Polo Live musiał pojawić się i Sławomir. Koncert tego uwielbianego przez Polaków artysty możesz przeżyć w naprawdę wyjątkowy sposób, uczestnicząc w nim podczas imprezowego rejsu po malowniczym Morzu Bałtyckim. Zabawa do białego rana, szum wody, świeże powietrze, niepowtarzalny zapach soli morskiej, a to wszystko w zestawieniu z tańcami do muzyki na żywo, granej przez ulubionego twórcę – idealny pomysł na pożegnanie lata!

Imprezy na promie do Szwecji – program

Imprezy na wodzie cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. To nie tylko oryginalna metoda na spędzanie wolnego czasu, ale również wyjątkowa okazja do przeżycia kolejnej nocy pełnej muzyki w towarzystwie najbliższych. Impreza na promie organizowana przez linię StenaLine od wielu lat jest numerem jeden wśród miłośników łączenia podróżowania z szaloną zabawą. Można nazwać ją 24-godzinną domówką, z tym że odbywającą się na rozległych, pięknych wodach Bałtyku.

Podczas tej konkretnej zabawy w rytmie Disco Polo spędzisz aż dwa dni na pokładzie promu o wysokim poziomie komfortu. W rejs wypłyniecie o 21:00 25 września 2021 roku. Pierwsze godziny spędzisz, poznając współtowarzyszy podróży lub odpoczywając z najbliższymi i poznając statek. To też doskonała okazja do wykonania niepowtarzalnych zdjęć na tle otwartej wody. Warto wykorzystać ją jednak do zbierania sił, bo już wieczorem czeka cię party z dwoma DJ-ami supportującymi niezapomniany występ Sławomira. Imprezy na promie do Szwecji trwają do białego rana!

Po dopłynięciu do Skandynawii będziesz mógł oddać się podziwianiu szwedzkiego wybrzeża. Po południu zyskasz dostęp do szwedzkiego stołu all inclusive z piwem bez ograniczeń, po czym czeka cię wieczór taneczny Back to disco, podczas którego będziesz mieć możliwość spotkania się ze Sławomirem, zrobienia sobie z nim pamiątkowego zdjęcia czy otrzymania autografu.

Dłuższe wakacje dzięki Stena Spirit – miłość, miłość w… Szwecji

W cenie biletu otrzymujesz dwudniowy pobyt w pływającym ogromnym hotelu (na 1700 osób!) wyposażonym między innymi w nowoczesne SPA. Luksusowe kabiny wyposażone w telewizor, z własną łazienką, zapewniają ci odpoczynek na najwyższym poziomie, tak potrzebny po całonocnych tańcach.

Bilet daje ci także wstęp na koncert Sławomira oraz, oczywiście, dostęp do całodniowej rozrywki i widoków, których nie sposób wycenić. Imprezy Disco Polo na wodzie to wyjątkowy sposób nie tylko na całonocne party z przyjaciółmi, ale też romantyczne spędzenie czasu z tą drugą osobą. Kolacja we dwoje, wspólne śpiewanie hitów ulubionego artysty czy oglądanie słońca zachodzącego nad horyzontem Szwecji to przepis na randkę, jakiej z pewnością nie zapomnicie!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here