Gdzie są najkorzystniejsze miejsca na biura do wynajęcia w Warszawie?

0
367
Gdzie są najkorzystniejsze miejsca na biura do wynajęcia w Warszawie

Zastanawiasz się nad wynajmem biura w Warszawie? Nie wiesz, którą dzielnicę wybrać? Bliżej centrum czy dalej? Od tego zależy nie tylko cena wynajmu, ale i sieć klientów, na których możesz liczyć, wynajmując miejsce na siedzibę biura w Warszawie. Sprawdź, która dzielnica najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań.

Która dzielnica jest najkorzystniejsza do wynajęcia biura w Warszawie?

Warszawa to nie tylko stolica naszego pięknego kraju, ale i piękne perspektywy na rozwinięcie Twojego biznesu. Dlaczego? Bo centralnie położone, duże miasto przyciąga zarówno inwestorów, jak i klientów nie tylko z terenu Polski, ale i z zagranicy. Infrastruktura nastawiona na rozwijanie gospodarczej działalności sprawia, że CEO chętnie inwestują w wynajęcie biura w Warszawie na siedzibę firmy.

Stolica to duży rynek wynajem biur Warszawa, który koncentruje się głównie w centrum miasta, ale nie tylko! Oczywistym jest, że w dzielnicy centrum powierzchnie biurowe osiągają szczególnie wysokie ceny za wynajem. Co zatem zrobić, żeby zaoszczędzić na wynajmie i skupić się na rozwijaniu biznesu, oszczędzając koszty?

Dobrą inwestycją będą biura do wynajęcia Warszawa Mokotów, który jest położony tuż obok centrum, a nie jest tak wymagający pod względem cen. Mokotów położony jest na południe od dzielnicy Śródmieście, graniczy z nią na północy, od wschodu obejmuje „Siekierki”, „Czerniaków” i „Augustówkę” i granica Mokotowa kończy się od wschodu na terenie Wisły. Na południu Mokotowa znajduje się „Sadyba”, „Służew”, natomiast na północy znajdziemy „Stary Mokotów”, a na zachodzie „Wyględów”. Przez Mokotów przechodzi ważna droga komunikacyjna E30, którą dojedziemy na południe do Piaseczna, a na wschodzie na Gocławek; można nią ominąć korki skoncentrowane na Mokotowie, co pozwoli Twoim klientom zaoszczędzić wiele czasu.

Które miejsce na Mokotowie wybrać na wynajęcie biura?

Mokotów to prawdziwe zagłębie inwestycyjne! Powierzchnie biurowe są tutaj na tyle tanie, że opłaca się wynająć cale piętro lub kilka pięter biurowca na prowadzenie działalności Twojej firmy. Duże firmy o skali międzynarodowej wybierają właśnie Mokotów na siedziby ich firm i działalności. Dlaczego tak się dzieje?

Mokotów położony jest jednocześnie blisko Śródmieścia, ale także blisko trasy wylotowej na południe Polski. Na Mokotowie znajduje się linia metra, obejmująca kilka stacji, która pozwala szybko dostać się z północnych dzielnic Warszawy, co jest dogodne szczególnie dla pracowników. Pracownicy biur na Mokotowie doceniają także ogólnie dobrze skomunikowaną dzielnicę, którą jest Mokotów. Gdzie skoncentrowany jest biznes na Mokotowie?

Niekwestionowanym ośrodkiem przedsiębiorczości są biurowce zlokalizowane wokół ulic Postępu (np. Postępu 15) czy przy ulicy Cybernetyki. To właśnie tutaj swoje nie tylko siedziby, ale i całe centra dowodzenia posiadają najwięksi gracze na rynku gospodarczym. Jest tutaj dobry dojazd, dobra komunikacja miejska, a jednocześnie ceny oferowane na wynajęcie biura są na tyle przystępne w porównaniu z innymi dzielnicami, że często firmy decydują się przenieść całą działalność firmy właśnie w okolicach tych miejsc.

Wynajęcie biura w Warszawie to wyzwanie, z którym boryka się wielu przedsiębiorców. Mokotów to świetny wybór! Nie tylko pod względem cenowym, ale też pod względem położenia i dostępu do komunikacji. To świetna inwestycja!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here