Koronka na Sylwestra? To może być hit!

0
1729

Jeszcze wczoraj nasze Instagramy i Facebooki krzyczały o noworocznych postanowieniach i hasłach, w stylu nieśmiertelnego “Nowy rok, nowa ja”, a już za kilkanaście dni czeka na nas kolejny Sylwester i kolejna okazja do noworocznych planów. Choć z zasady entuzjazm zmian gaśnie równie szybko, co kiełkuje, to sama idea Sylwestra ekscytuje nas niezmiennie. Imprezy noworoczne to coś, na co większość z nas czeka z utęsknieniem, ale im bliżej sylwestrowych baletów, tym więcej różnego rodzaju wątpliwości i dylematów, a jak wiadomo najlepszym źródłem dylematów jest nasza szafa. Dziś postaram się Wam pomóc wyeliminować te dylematy i opowiem, dlaczego moim zdaniem to sukienki z koronki czerwone będą hitem tegorocznych imprez.

Imprezy, jak wybieg – jak wypaść na nich dobrze?

Jak wiemy, moda to niezwykle pasjonujące, ale i skomplikowane zjawisko, a właściwie cały odrębny świat, rządzący się zupełnie odmiennymi prawami. Jest to świat, w którym jedna kreacja zaprezentowana na dwóch innych okazjach może wywołać skrajnie różne emocje i w którym to czas zmienia wcześniej wyśmiewane trendy w hit, ogarniający szałem najmodniejsze wybiegi. Imprezy to doskonała okazja do zaprezentowania własnego stylu i wyrażenia siebie poprzez modę, ale każda z nich to taki jeden odrębny wybieg, do którego warto się dostosować. Czerwone sukienki z koronki to z kolei moja tajna broń bez względu na okazję od sylwestra po studniówkę. Dlaczego? Siła tkwi w ponadczasowym, uniwersalnie zniewalającym stylu!

Połączenie elegancji i seksapilu, czyli jak to jest z tą koronką?

Koronka od zawsze kojarzy nam się z czymś kuszącym i atrakcyjnym. Wiąże się to bezwątpienia ze skomplkowaniem tego wzoru i misternością splotku skladającego się na kreacje tego typu. Aby zrobić dobrą koronkę trzeba widzieć, co się robi, ale dobrze wykorzystana koronka zmienia przeciętną kreację w coś zupełnie oszałamiająco. Sukienki z koronki czerwone, o których wcześniej wspomniałam to absolutny klasyk łączący w sobie nie tylko zmysłowy charakter samej koronki, ale także energetyzujący wydźwięk koloru miłości. Takie połączenie skutkuje kreacją na maksa kobiecą – kreacją która przyciąga wzrok i zachwyca, a przy tym pozostaje elegancka, co niezwykle ważne w przypadku imprez sylwestrowych. Łatwo jest popaść w wyzywający kicz, dlatego wybierając koronkową sukienkę na Sylwestra warto wybierać spośród kreacji sprawdzonych sklepów i domów modowych. Umiar, jeszcze nikogo nie zabił, ale to fantazja jest kluczem do wyróżniania się z tłumu. Chcesz wejść w nowy rok w iście szampańskiej stylizacji? Z pewnością sukienki z koronki czerwone ułatwią Ci to zadanie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here