Lubisz nowe smaki e-papierosów? Wypróbuj premixy!

0
748

E-papierosy coraz częściej wypierają klasyczne papierosy i są chętnie wybierane zarówno przez “starych palaczy”, jak i przez osoby, które dopiero po raz pierwszy sięgają po ten rodzaj przyjemności. Jedną z ich największych zalet jest smak: praktycznie przez wszystkich użytkowników oceniany jako znacznie lepszy, niż w przypadku klasycznych papierosów.

Smak i zapach e-papierosa

Mówiąc o kwestii smaku i zapachu nie można zapominać o tym, że klasyczne papierosy często mają odpychającą woń dla osób niepalących. Z tego powodu palacze z reguły są wypraszani i uważani za “przeszkadzających”. Sytuacja ta zmienia się jednak diametralnie, kiedy tradycyjne papierosy zmieniają się w nowoczesne, elektroniczne odpowiedniki.

Nawet osoby niepalące często deklarują, że zapach e-papierosów im nie przeszkadza, a niejeden z nich uważa, że jest przyjemny. Dzięki temu palacze często nie muszą opuszczać towarzystwa w swojej własnej grupce, tylko są mile widziani wśród niepalących znajomych. Co więcej, sami także mogą cieszyć się niezwykłymi smakami i zapachami.

Lubisz eksperymentować? Stwórz samodzielnie swój liquid

Pomimo dostępności ogromnej ilości liquidów na rynku, być może nie możesz znaleźć swojego ulubionego. Jeśli tak, zachęcamy cię do wypróbowania premixów, które pozwolą ci na samodzielne skomponowanie zarówno smaku, jak i mocy nikotyny w twoim liquidzie.

Co więcej, korzystając z premixów, możesz w pełni kontrolować intensywność smaku e-papierosa, co będzie szczególnie istotne dla osób, które preferują delikatniejsze lub wyjątkowo silne aromaty. W tym przypadku wszystko zależy tylko od proporcji pomiędzy bazą a aromatem, a zatem sam będziesz mógł wszystko ustalić, dopasowując idealnie do swoich potrzeb.

Warto także zwrócić uwagę, że dobrze wykonane premixy odznaczają się długą wydajnością i starczą ci na wiele przyjemnych chwil z e-papierosem.

Różnorodność smaków

Mówiąc o premixach nie można także zapominać o niezwykle bogatej gamie ich smaków. Jeśli lubisz egzotyczne aromaty, być może do twojego gustu przemówi seria Jungle Juice, wśród której znalazły się tak niezwykłe aromaty jak marakuja, mexican cactus czy orzeźwiająca biała mięta, połączona z jabłkiem.

Z kolei dla miłośników dalekiego wschodu idealnym wyborem mogą być premixy inspirowane Japonią. “Tales of Japan” to wspaniała seria egzotycznych, nietypowych smaków, w których znajdziesz między innymi połączenie gruszki nashi, brzoskwini shimizu i żelek agar. Ta owocowo-słodka kompozycja na pewno będzie idealna na ciepły, wiosenny wieczór. Z kolei jeśli pragniesz orzeźwienia w środku lata, możesz sięgnąć po “Sumo vs Ninja”, w którym wyczujesz kostki lodu, miętę pieprzową i czereśnie satou. Dzięki temu odkryjesz jednocześnie orzeźwiający, pobudzający i słodki smak.

Być może poszukujesz jeszcze czegoś bardziej niezwykłego? W takim razie powinieneś osobiście przejrzeć dostępne premixy i wypróbować te, które najbardziej trafiają w twój gust. Na pewno spośród licznych smaków wybierzesz ten idealny – albo kilka!

Artykuł powstał przy współpracy z Liquider Store – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here